حمید شکری,فرماندار مراغه,فرمانداری مراغه,تبریک,روز ارتش,تبریک روز ارتش,مراغه,پادگان امام رضا (ع) مراغه,صافی نیوز,

حمید شکری,فرماندار مراغه,فرمانداری مراغه,تبریک,روز ارتش,تبریک روز ارتش,مراغه,پادگان امام رضا (ع) مراغه,صافی نیوز,

SafiNews Agency

جمعه 29 فروردين 1399 - 0:50 بازدید : 1213 توسط:
در پیامی؛

فرماندار مراغه 29 فروردین روز ارتش را تبریک گفت

فرماندار مراغه 29 فروردین روز ارتش را تبریک گفت

صافی نیوز / حمید شکری فرماندار مراغه در پیامی 29 فروردین روز ارتش را تبریک گفت.

به گزارش صافی متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

۲۹ فروردین؛روز ارتش و نیروی زمینی یادآور حماسه آفرینی های دلاورمردان ارتش قهرمان ایران اسلامی است که در پاسداری از میهن و کیان اسلامی، با تقدیم ۴۸ هزار شهید گلگون کفن در طول ۴۰ سال عمر با عزت انقلاب اسلامی و با تکیه بر ولایت و رهبری در برابر تهدیدهای دشمنان قسم خورده این آب و خاک  استوار ایستادند.

ملت شریف ایران تلاش های بی وقفه این غیور مردان در صیانت از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی و سال های دفاع مقدس، حفاظت و تامین امنیت در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی، دفاع از حریم اهل بیت (ع) و نیز عملیات های امدادرسانی و مردم یاری در حوادث طبیعی و سازندگی مناطق محروم را در حافظه تاریخی خود ثبت کرده و هرگز این مجاهدت ها را فراموش شدنی نخواهد بود.

دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی به ویژه پرسنل تلاشگر و غیرتمند پادگان امام رضا (ع) در روزهای سخت مبارزه با "ویروس کرونا" نشان دادند در کنار مردم و پشتیبان آنان بوده و در راه خدمت رسانی به آنان در عرصه سلامت نیز همچون دوران دفاع مقدس، حماسه آفرین بودند.

اینجانب با قدرشناسی و تقدیم احترام خالصانه به مقام والای شهدای ارتش و گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینی های این دلاور مردان، "روز ارتش جمهوری ایران" را  محضر مقام معظم رهبری و ارتشیان عزیز میهن اسلامی و خانواده بزرگوار ایشان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

حمید شکری
معاون استاندار و فرماندار ویژه  شهرستان مراغه

انتهای پیام/

 

تبلیغات