بوکان,قاتل,قاتل فراری,دستگیری,48 ساعت,حادثه,

به گزارش صافی به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی بوکان گفت: قاتل فراری که در این شهرستان مرتکب قتل شده بود، با تلاش ماموران پلیس در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شد. سرهنگ سلمان حیدری اظهار داشت: طی هفته جاری در یک نزاع خیابانی یکی از شهروندان توسط فرد دیگری با استفاده از سلاح سرد مورد ضرب و جرح قرار گرفت که به علت جراحات وارده بعد از چند روز بستری در بیمارستان فوت کرد. وی با اشاره به بررسی ویژه این پرونده در پلیس آگاهی بوکان اضافه کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی به محل وقوع جرم اعزام و تحقیقات گسترده‌ای…

SafiNews Agency

سه شنبه 21 آبان 1398 - 13:57 بازدید : 103 شناسه پست : 345

قاتل فراری کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شد

قاتل فراری کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شد

به گزارش صافی به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی بوکان گفت: قاتل فراری که در این شهرستان مرتکب قتل شده بود، با تلاش ماموران پلیس در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شد.

سرهنگ سلمان حیدری اظهار داشت: طی هفته جاری در یک نزاع خیابانی یکی از شهروندان توسط فرد دیگری با استفاده از سلاح سرد مورد ضرب و جرح قرار گرفت که به علت جراحات وارده بعد از چند روز بستری در بیمارستان فوت کرد.

وی با اشاره به بررسی ویژه این پرونده در پلیس آگاهی بوکان اضافه کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی به محل وقوع جرم اعزام و تحقیقات گسترده‌ای را جهت دستگیری ضارب انجام دادند.

وی بیان کرد: با تحقیقات به موقع، سریع و هوشمندانه ماموران، متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی منتقل شد که در بازجویی‌ها، متهم نسبت به قتل انجام داده با چاقو اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی بوکان گفت: فرد متهم دلیل این قتل را داشتن اختلاف حساب با مقتول عنوان کرده است.

انتهای پیام/