محمدرضا محمدی,تصادف,اصفهان,پلیس راهور,کامیون,تریلی,

محمدرضا محمدی,تصادف,اصفهان,پلیس راهور,کامیون,تریلی,

SafiNews Agency

شنبه 16 آذر 1398 - 23:56 بازدید : 142 توسط:

قیچیِ ۳ تریلر، ۶ ساعت یک بزرگراه اصفهان را بست

قیچیِ ۳ تریلر، ۶ ساعت یک بزرگراه اصفهان را بست

صافی نیوز: رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان از قیچی کردن 3 دستگاه خودرو تریلر در یکی از بزرگراه های شهر اصفهان و مسدود شدن 6 ساعته این بزرگراه خبر داد.

به گزارش صافی، محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: ساعت 2 و 30 دقیقه بامداد امروز 3 دستگاه خودروی تریلر در بزرگراه شهید اقارب پرست قیچی کردند که این حادثه باعث مسدود شدن خودرو و ترافیک سنگین در این بزرگراه شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان افزود: با تلاش ماموران پلیس راهور و عوامل شهرداری، نهایتاً در ساعت 8 و 30 دقیقه صبح امروز پس از حدود 6 ساعت مسیر این بزرگراه باز شده و تردد در آن از سر گرفته شد.

وی علت وقوع حادثه را لغزنده بودن سطح بزرگراه در اثر بارش باران و عدم توانایی رانندگان خودروهای مذکور در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه عنوان کرد.

محمدی گفت: رانندگان به هنگام بارندگی در معابر بزرگراهی باید سه نکته اساسی رعایت سرعت مطمئنه، رعایت فاصله طولی ایمن و توجه کامل به جلو را هنگام تردد در زمان بارزش باران و برف مد نظر قرار دهند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در پایان با ابراز نگرانی در خصوص وقوع تصادفات رانندگی در معابر بزرگراهی به هنگام بارندگی ، خواستار پیگیری فوری علل لغزندگی و قیچی کردن تریلی ها در معابر بزرگراهی شهر اصفهان با همکاری شهرداری اصفهان شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات