امیر قلعه نویی,قلعه نویی,استقلال,

امیر قلعه نویی,قلعه نویی,استقلال,

SafiNews Agency

شنبه 23 فروردين 1399 - 16:56 بازدید : 174 توسط:

ماجرای بازگشت امیر قلعه‌نویی به استقلال چقدر جدی است؟

ماجرای بازگشت امیر قلعه‌نویی به استقلال چقدر جدی است؟

صافی نیوز / تعدادی از پیشکسوتان در جمع‌های خودمانی و گروه‌های خصوصی خودشان تأکید دارند که قضیه امیر قلعه‌نویی جدی شده و همین مسئله شانس او برای بازگشت به استقلال را افزایش می‌دهد.

به گزارش صافی، در اواسط تعطیلات نوروزی این شایعه مطرح شد که استقلال فصل آینده سرمربی جدیدی خواهد داشت و فرهاد مجیدی دیگر روی نیمکت آبی‌پوشان پایتخت نمی‌نشیند. به موازات طرح این خبر، از امیر قلعه‌نویی هم به‌عنوان سرمربی جدید استقلال در نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر یاد شد. مسئله‌ای که البته تا امروز نه خود قلعه‌نویی و نه مدیران باشگاه استقلال واکنشی به آن نشان نداده‌اند.

البته کاملاً بدیهی است که صاحب‌منصبان کنونی استقلال شایعه مذکور را تکذیب کرده و آن را دور از واقعیت ذکر کنند ولی نکته قابل توجه اینجاست که بعضی از پیشکسوتان استقلال حرف دیگری می‌زنند.

تعدادی از موسپیدان آبی در جمع‌های خودمانی و گروه‌های خصوصی خودشان تأکید دارند که قضیه امیر قلعه‌نویی جدی شده و همین مسئله شانس او برای بازگشت به استقلال را افزایش می‌دهد.

استقلالی‌ها مدعی‌اند روشن شدن وضعیت برگزاری ادامه هفته‌های باقی مانده فصل کنونی، نقش بسیار مؤثری در ماجرای مذکور ایفا خواهد کرد.

انتهای پیام/


منبع: خبر ورزشی

 

تبلیغات