بنیاد شهید و امور ایثارگران,مراغه,سلمان اسلامی,شهید,ایثار,شهادت,شهید محمدعلی احدی خطب,محمدباقر غفاری,

بنیاد شهید و امور ایثارگران,مراغه,سلمان اسلامی,شهید,ایثار,شهادت,شهید محمدعلی احدی خطب,محمدباقر غفاری,

SafiNews Agency

سه شنبه 29 بهمن 1398 - 22:5 بازدید : 123 توسط:
رئیس بنیاد شهید مراغه:

مادران شهدا اسوه های صبر و پایداری هستند

مادران شهدا اسوه های صبر و پایداری هستند

صافی نیوز: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهید «محمدعلی احدی خطب» با اشاره به صبر و شکیبایی مادران و همسران شهدا گفت: مادران و همسران شهدا اسوه‌های صبر و پایداری هستند و شهدا را درراه رسیدن به آرمان‌های انقلابی یاری داده‌اند.

به گزارش صافی، به مناسبت بزرگداشت روز زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق محمدباقر غفاری رئیس جمعیت هلال‌ احمر شهرستان با خانواده شهید «محمدعلی احدی خطب» دیدار و گفتگو کرد.

اسلامی با تجلیل از جایگاه همسران و مادران شهدا گفت: مادران و همسران شهدا اسوه‌های صبر و پایداری هستند و باید الگویی برای دختران نسل جوان جامعه باشند.

وی در ادامه افزود: مادران و همسران شهدا با صبر و شکیبایی خود شهدا را درراه رسیدن به آرمان‌های انقلابی یاری داده‌اند و نقش آنان در پیروزی کشورمان کمتر از شهادت نیست.

غفاری رئیس جمعیت هلال‌احمر نیز با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: تکریم مادران شهدا و ارج نهادن به مقام والای آنان باعث گسترش فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود و خداوند انشا الله شفاعت شهدا را شامل حال ما بکند.

گفتنی است شهید «محمدعلی احدی خطب» در اول شهریور 1354 در مراغه متولد و در 21 آبان 1374 در بانه هنگام درگیری با گروه‌های ضدانقلاب به شهادت رسید.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات