متین ستوده,بازیگر زن,دادسرای فرهنگ و رسانه,دادسرای ارشاد تهران,

به گزارش صافی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، متین ستوده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان چند روز پیش با ظاهری نامناسب در مراسم اکران خصوصی فیلم مسخره باز حاضر شد و همین موضوع با حواشی زیادی برایش همراه شد. روز گذشته متین ستوده یکی از بازیگران سینما و تلویزیون به دلیل پوشش نامناسب در اکران خصوصی یک فیلم سینمایی به دادسرای ارشاد احضار و با قرار کفالت آزاد شد. در پی درخواست های متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد تهران متین ستوده بازیگر سینما به دادسرای ارشاد احضار شد و به ماجرای پوشش نامناسب او رسیدگی…

SafiNews Agency

پنجشنبه 25 مهر 1398 - 16:39 بازدید : 89 شناسه پست : 193

متین ستوده با قرار کفالت آزاد شد

متین ستوده با قرار کفالت آزاد شد

به گزارش صافی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، متین ستوده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان چند روز پیش با ظاهری نامناسب در مراسم اکران خصوصی فیلم مسخره باز حاضر شد و همین موضوع با حواشی زیادی برایش همراه شد.

روز گذشته متین ستوده یکی از بازیگران سینما و تلویزیون به دلیل پوشش نامناسب در اکران خصوصی یک فیلم سینمایی به دادسرای ارشاد احضار و با قرار کفالت آزاد شد.

در پی درخواست های متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد تهران متین ستوده بازیگر سینما به دادسرای ارشاد احضار شد و به ماجرای پوشش نامناسب او رسیدگی شد.

انتهای خبر/