محدودیت های کرونایی,صبح بخیر ایران,پلیس راهور,جریمه رانندگی,محدودیت تردد,پلیس,

محدودیت های کرونایی,صبح بخیر ایران,پلیس راهور,جریمه رانندگی,محدودیت تردد,پلیس,

SafiNews Agency

یکشنبه 07 دي 1399 - 15:59 شناسه خبر: 4584 بازدید : 1162 توسط:

محدودیت تردد در شهرهای زرد وجود ندارد

محدودیت تردد در شهرهای زرد وجود ندارد

صافی نیوز / جانشین رئیس پلیس راهور درباره اعمال محدودیت تردد در شهر‌های زرد گفت: هنوز این موضوع به عنوان مصوبه به ما ابلاغ نشده، ما مجری مصوبات هستیم، طبق آخرین مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، شهر‌های زرد هیچ محدودیت تردد چه در روز و چه در شب ندارند.

به گزارش صافی به نقل زا باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسینی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران افزود: آنچه تا امروز اعمال شده برای شهر‌های قرمز و نارنجی بوده، اما جزییات برنامه اخیر هنوز مشخص نشده است. البته تا زمانی که در کشور شهرنارنجی داریم، محدودیت‌ها و ممنوعیت سفر‌ها همچنان به قوت خود باقی است.

جانشین پلیس راهور در ادامه تصریح کرد: درباره جریمه‌هایی که برای برخی از خودرو‌ها اعمال می‌شود و صاحبان آن‌ها اعلام می‌کنند که در ساعت مشخص شده جریمه شدند در صورتی که از خودرو استفاده نکردند، درصد خطای دوربین لحاظ می‌شود، دوربین‌ها پیش از این کاربرد متفاوتی داشتند که در محدودیت کرونایی، برنامه جدید تعریف کردیم اما طبیعی است درصدی خطا داشته باشد.

وی ادامه داد: من به مردم اطمینان خاطر می‌دهم که رکورد‌هایی که توسط دوربین ثبت می‌شود توسط اپراتور‌های مراکز اجرایی، بررسی می‌شود و ما اجازه نمی‌دهیم حتی یک مورد به اشتباه و ناحق خودرویی جریمه شود.

سردارحسینی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان در نظر داشته باشند برای اطلاعات وضعیت خلافی خودرو از طریق سایت راهور ۱۲۰ اقدام کنند و فریب سایت‌های غیر مجاز را نخورند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی