مراغه,روز طبیعت,فرماندهی انتظامی,نیروی انتظامی,فرماندهی انتظامی مراغه,صافی نیوز,

مراغه,روز طبیعت,فرماندهی انتظامی,نیروی انتظامی,فرماندهی انتظامی مراغه,صافی نیوز,

SafiNews Agency

سه شنبه 12 فروردين 1399 - 1:9 بازدید : 1101 توسط:
اطلاعیه فرماندهی انتظامی مراغه؛

محدودیت های روز طبیعت در مراغه

محدودیت های روز طبیعت در مراغه

صافی نیوز / فرماندهی انتظامی شهرستان مراغه در اطلاعیه ای محدودیت های اعمال شده برای روز 13 فروردین (روز طبیعت) را اعلام کرد.

به گزارش صافی در این اطلاعیه آمده است:

در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و به جهت اجرای قانون فاصله گذاری اجتماعی و به منظور سرعت بخشیدن به مدیریت و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا محدویت ها و ممنوعیت های ویژه روز طبیعت به شرح ذیل به اطلاع عموم شهروندان فهیم شهرستان مراغه می رسد:

1. پلیس برای حفظ جان هموطنان عزیز و کمک به جامعه پزشکی نسبت به افراد بی توجه به قانون فاصله گذاری اجتماعی هیچ گونه گذشت و تسامحی نخواهد داشت.

2. خانواده های محترم با ماندن در خانه ضمن حفظ سلامتی سهم خود را در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ایفا و پلیس را در اجرای این ماموریت یاری نمایند.

3. توقف، نشستن، برپایی چادر در پارک ها، بوستان ها، تفرجگاهها، کنار جاده و نقاط دیگر ممنوع است و عدم رعایت این موارد موجب برخورد قانونی خواهد شد.

4. خروج خودرو های بومی از شهر و ورود خودرو های غیر بومی به شهرستان در روز طبیعت ممنوع بوده و اجازه ادامه مسیر داده نخواهد شد.

5. خروج ساکنین شهر مراغه و تردد آنان در مسیر های روستایی در ۱۲ و ۱۳ فروردین ممنوع می باشد.

6. هدف پلیس ایجاد آرامش و اعتماد سازی در سطح جامعه بوده و همراهی مردم عزیز شهرستان مراغه در این زمینه مانند همیشه مورد انتظار است.

با آرزوی صحت و سلامتی شهروندان انشالله این بلا با عنایت الهی و به یمن قدوم گوهرهای عزیز ماه شعبان بزودی رفع شود.

فرماندهی انتظامی شهرستان مراغه

انتهای پیام/

 

تبلیغات