تعطیلی مدارس,تعطیلی دانشگاه ها,تعطیلی مدارس مشهد,آلودگی هوا,سامانه اعلام تعطیلی مدارس,مشهد,

به گزارش صافی به نقل از فارس، با توجه به تداوم شرایط آلودگی هوا، فردا سه‌شنبه ۱۲ آذرماه، مهدهای کودک، پیش دبستانی‌ها و مدارس تمامی مقاطع نواحی هفت‌گانه مشهد، تبادکان و رضویه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر تعطیل است. این تصمیم در راستای حفظ سلامت دانش‌آموزان و کاهش ترددهای درون شهری اتخاذ شده است. گفتنی است؛ کلیه مدارس استثنائی در مناطق ذکر شده نیز تعطیل هستند. همچنین با توجه به افزایش آلاینده‌های جوی، تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مشهد فردا سه‌شنبه دوازدهم آذرماه تعطیل است.انتهای پیام/

SafiNews Agency

دوشنبه 11 آذر 1398 - 21:50 بازدید : 30 شناسه پست : 693

مدارس تمامی مقاطع و دانشگاه‌های مشهد سه شنبه 12 آذر تعطیل است

مدارس تمامی مقاطع و دانشگاه‌های مشهد سه شنبه 12 آذر تعطیل است

صافی نیوز: فردا سه‌شنبه ۱۲ آذرماه، مهدهای کودک، پیش دبستانی‌ها و مدارس تمامی مقاطع نواحی هفت‌گانه مشهد، تبادکان و رضویه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر و دانشگاه‌های مشهد تعطیل است.

به گزارش صافی به نقل از فارس، با توجه به تداوم شرایط آلودگی هوا، فردا سه‌شنبه ۱۲ آذرماه، مهدهای کودک، پیش دبستانی‌ها و مدارس تمامی مقاطع نواحی هفت‌گانه مشهد، تبادکان و رضویه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر تعطیل است.

این تصمیم در راستای حفظ سلامت دانش‌آموزان و کاهش ترددهای درون شهری اتخاذ شده است.

گفتنی است؛ کلیه مدارس استثنائی در مناطق ذکر شده نیز تعطیل هستند.

همچنین با توجه به افزایش آلاینده‌های جوی، تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مشهد فردا سه‌شنبه دوازدهم آذرماه تعطیل است.

انتهای پیام/