close
دانلود آهنگ جدید
مدارس تکاب سه‌شنبه و چهارشنبه تعطیل است

حمید علی‌ نیا,ارومیه,تکاب,تعطیلی مدارس,تعطیلی مدارس تکاب,سامانه اعلام تعطیلی مدارس,

به گزارش صافی، حمید علی‌نیا رئیس آموزش و پرورش تکاب امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزا، تمامی مدارس مقطع ابتدایی در شهر و روستاهای تابعه این شهرستان روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته به مدت دو روز تعطیل می‌شود. وی افزود: این تصمیم در راستای پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزا در میان دانش‌آموزان و توجه به سلامت آنان پس از بررسی‌ها و اعلام گزارش‌های نهادهای ذیربط از جمله آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان اتخاذ شده است. انتهای پیام/

SafiNews Agency

دوشنبه 11 آذر 1398 - 23:23 بازدید : 61 شناسه خبر: 695
رئیس آموزش و پرورش تکاب:

مدارس تکاب سه‌شنبه و چهارشنبه تعطیل است

مدارس تکاب سه‌شنبه و چهارشنبه تعطیل است

صافی نیوز: رئیس آموزش و پرورش تکاب گفت: به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزا، سه‌شنبه و چهارشنبه تمامی مدارس مقطع ابتدایی در شهر و روستاهای تابعه شهرستان تکاب تعطیل شد.

به گزارش صافی، حمید علی‌نیا رئیس آموزش و پرورش تکاب امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزا، تمامی مدارس مقطع ابتدایی در شهر و روستاهای تابعه این شهرستان روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته به مدت دو روز تعطیل می‌شود.

وی افزود: این تصمیم در راستای پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزا در میان دانش‌آموزان و توجه به سلامت آنان پس از بررسی‌ها و اعلام گزارش‌های نهادهای ذیربط از جمله آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان اتخاذ شده است.

انتهای پیام/