سیدعلی موسوی حسینی,فرماندار مراغه,کرونا در مراغه,اخبار مراغه,مراغه,

سیدعلی موسوی حسینی,فرماندار مراغه,کرونا در مراغه,اخبار مراغه,مراغه,

SafiNews Agency

چهارشنبه 01 مرداد 1399 - 14:36 بازدید : 17 توسط:
فرماندار مراغه:

مردم از برگزاری تجمعات و مراسمات خودداری کنند

مردم از برگزاری تجمعات و مراسمات خودداری کنند

صافی نیوز / فرماندار مراغه با اشاره به اینکه این شهرستان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد از شهروندان خواست تا از برگزاری تجمعات و مراسمات خودداری کنند.

به گزارش صافی، سیدعلی موسوی حسینی فرماندار مراغه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برگزاری مراسم عروسی، تشیع جنازه و ترحیم در این شرایط بسیار خطرناک بوده و موجب افزایش آمار کرونا در شهرستان می شود.

وی گفت: متاسفانه روزانه شاهد فوت تعدادی از همشهریان هستیم و ابتلا به بیماری کرونا و میزان بستری شدگان روز به روز در حال افزایش است.

وی افزود: اصناف نیز موظف به اجرای تمامی پروتکل های ابلاغی هستند و تیم ها و دستگاه های نظارتی با متخلفان باید براساس قانون برخورد کنند.

فرماندار مراغه خاطرنشان کرد: استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بهترین داروی کرونا تاکنون است و مردم به خاطر سلامتی خود و اطرافیان موارد را رعایت و حتما از ماسک استفاده کنند.

موسوی حسینی به نامه ارسالی از سوی ستاد استانی و ملی کرونا اشاره کرد و گفت: طبق آخرین نامه، برگزاری هرگونه همایش، سمینار و گردهمایی حضوری تا رسیدن به شرایط کاهش شیوع و ابتلا به این بیماری ممنوع بوده و در صورت ضرورت، جلسات با استفاده از امکانات الکترونیکی و به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار می شود.

وی گفت: همچنین صیانت از سلامت همکاران و جلوگیری از گسترش و شیوع بیماری باید مورد توجه جدی دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات