محمود شربیانی,ولایت فقیه,امام جمعه عجبشیر,امام جمعه,9 دی,حماسه 9 دی,مسجد جامع مراغه,

محمود شربیانی,ولایت فقیه,امام جمعه عجبشیر,امام جمعه,9 دی,حماسه 9 دی,مسجد جامع مراغه,

SafiNews Agency

سه شنبه 09 دي 1399 - 21:30 شناسه خبر: 4669 بازدید : 173 توسط:
سخنران 9 دی مراغه:

مردم قدردان مقام ولایت فقیه باشند

مردم قدردان مقام ولایت فقیه باشند

صافی نیوز / سخنران ویژه برنامه 9 دی مراغه: مردم قدردان مقام ولایت فقیه باشند، چرا که اگر لحظه ای کشور بدون مقام رهبری باشد همه جا را آشوب و نا امنی فرا می گیرد.

به گزارش صافی، محمود شربیانی امام جمعه عجبشیر و سخنران ویژه برنامه 9 دی مراغه که عصر امروز (سه شنبه) در مسجد جامع شهرستان مراغه با حضور مردم و مسئولین برگزار شد اظهار داشت: عده ای خواص در سال ۸۸ با صحبت های نسنجیده و دو پهلو زمینه را برای دخالت های استکبار جهانی در انتخابات و سوءاستفاده از اعتراضات مردمی فراهم کردند.

وی افزود: دخالت های سفارت انگلیس با همکاری برخی دیگر از سفارت ها در کنار بمباران رسانه ای و اتحاد تمامی گروه ها اپوزیسیون و ضد انقلاب با سرکردگی برخی اصلاح طلبان به دنبال براندازی نظام بودند.

شربیانی گفت: فتنه گران با ایجاد آشوب و آسیب به اموال عمومی سعی داشتند نظام را در تنگنا قرار دهند تا انتخابات تکرار شود که با قاطعیت رهبر فرزانه انقلاب هرگز این اتفاق نیفتاد.

وی تصریح کرد: به تعبیر حضرت امام زین العابدین علیه السلام خداوند دشمن های مارا از احمق ها قرار داده است، فتنه گران در روز عاشورای سال ۸۸ به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین علیه السلام جسارت کردند و همین باعث شد تا مردم با حضور حماسی خود در نهم دی ماه بساط فتنه و فتنه انگیزان را برچینند.

امام جمعه شهرستان عجبشیر ادامه داد: متاسفانه عده ای که در راس ستاد انتخاباتی دو کاندیدای شکست خورده بودند امروز در بالاترین منصب های کشور مسولیت دارند و به شکل دیگر به نظام و انقلاب ضربه می زنند.

سخنران ویژه برنامه 9 دی مراغه اظهار داشت: مردم باید قدردان مقام ولایت فقیه باشند چرا که اگر لحظه ای  کشور بدون مقام رهبری باشد همه جا را آشوب و نا امنی فرا می گیرد.

وی در پایان یادآور شد: تاثیر ولایت فقیه نه تنها در کشور ما موجب خیر و برکت است بلکه در منطقه نیز باعث تاثیرات فراوانی شده است و نمونه آن میتوان به رشادتهای سرباز متیع ایشان حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد که باعث آزادی عراق و سوریه از شر داعش تا دندان مسلح شد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی