محمد رویانیان,امیر قله نویی,پرسپولیس,سرمربی,

محمد رویانیان,امیر قله نویی,پرسپولیس,سرمربی,

SafiNews Agency

چهارشنبه 20 فروردين 1399 - 2:10 بازدید : 178 توسط:

مردی که 24 ساعت سرمربی پرسپولیس شد!

مردی که 24 ساعت سرمربی پرسپولیس شد!

صافی نیوز / این روزها بار دیگر ماجرای پیشنهاد محمد رویانیان به امیر قلعه‌نویی برای سرمربیگری پرسپولیس بازخوانی شده؛ پیشنهادی که ظاهرا سال 92 به ژنرال داده شده و خود سردار هم آن را تایید می‌کند.

به گزارش صافی به نقل از بانک ورزش، قلعه‌نویی با ذوق می‌گوید اگر آن پیشنهاد را می‌پذیرفت رکورد نقل‌وانتقالات شکسته می‌شد. او احتمالا درست می‌گوید، چون رویانیان اصولا دستش به کم نمی‌رفت. حالا بگذریم از اینکه شنیده‌ایم رقم قرارداد همین امسال امیر با سپاهان هم در نوع خودش رکوردشکن است!

هر جنبده‌ای در فوتبال ایران می‌داند نشاندن قلعه‌نویی روی نیمکت پرسپولیس محال است و اگر خود امیر هم رضایت بدهد، هواداران پرسپولیس با این موضوع کنار نخواهند آمد. با این همه ارایه چنین پیشنهادی از سوی رویانیان عجیب نبود و برای آنهایی که با روحیه او آشنا بودند جای تعجب ندارد. بد نیست بدانید سردار در ابتدای لیگ دوازدهم، پس از اینکه دنیزلی قراردادش را فسخ کرد و رفت و مدیران باشگاه در تعیین سرمربی جدید به اجماع نرسیدند، حتی به علی پروین هم پیشنهاد هدایت سرخپوشان را داد. این موضوع مربوط به هفت سال بعد از بازنشستگی اجباری سلطان از مربیگری می‌شد، با این حال او اصلا از پیشنهاد سردار بدش نیامد و ابتدا آن را پذیرفت، اما 24 ساعت بعد که سری به محل تمرین تیم زد و واکنش‌ها را داد، فهمید که واقعا دوره‌اش گذشته است.

پروین بعد از مواجهه با عکس‌العمل‌های تند، مدعی شد استخاره‌اش خوب نیامده و سرمربی پرسپولیس نمی‌شود. آن زمان بود که سرخ‌ها مانوئل ژوزه را آوردند و اتفاقات بعدی رخ داد. مرور این تصمیمات، بهترین نمایشگر عیار کیفی یکی از ده‌ها مدیر غیرمرتبطی است که طی این سال‌ها در فوتبال دولتی ایران اداره پرسپولیس و استقلال را به دست گرفتند.

انتهای پیام/


منبع: بانک ورزش

 

تبلیغات