فیفا,کرونا,

فیفا,کرونا,

SafiNews Agency

چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399 - 1:56 بازدید : 124 توسط:

مشکل جدید برای بازیکنانی که ۶ ماه از قراردادشان مانده است

مشکل جدید برای بازیکنانی که ۶ ماه از قراردادشان مانده است

صافی نیوز/ بازیکنانی که تنها ۶ ماه از قراردادشان باقی مانده است به دلیل شیوع کرونا با مشکل جدیدی روبرو شده‌اند.

به گزارش صافی ، طبق قوانین فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) هر بازیکنی که شش ماه تا پایان قرارداد با باشگاهش مانده باشد این اجازه را دارد که با تیم‌های مدنظر خود وارد مذاکره شود تا بتواند پس از پایان فصل به صورت آزاد به هر تیمی که می‌خواهد ملحق شود.
بر اساس همین قانون، در حال حاضر برخی از بازیکنان این روز‌ها مشغول مذاکره با تیم‌های مدنظر خود هستند. بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس یکی از همین بازیکنان است که با برخی از باشگاه‌های وارد مذاکره شده است.
در همین مورد یکی از مسئولان سازمان لیگ در گفت‌وگو با میزان اظهار داشت: این قانون زمانی اعتبار دارد که شرایط عادی باشد، نه الان که کرونا همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است. این روز‌ها حتی لیگ‌های معتبر اروپایی هم تعطیل شده و آنها هم نمی‌دانند اگر در اوایل خرداد بازی‌های‌شان را شروع کنند چه زمانی مسابقات به پایان می‌رسد. به همین دلیل بازیکنانی که الان در حال مذاکره با باشگاه‌های دیگر هستند، تا زمانی که بازی‌ها به پایان نرسد، نمی‌توانند از باشگاه‌شان جدا شوند. به معنای دیگر، قانون مذاکره با باشگاه‌ دیگر به فاصله شش ماه تا پایان قرارداد، در این فصل چندان جدی تلقی نمی‌شود و زمان پایان لیگ به عنوان زمان پایان قراردادها تعیین شده است.

انتهای پیام/


منبع: میزان

 

تبلیغات

کلیدواژه ها

, ,