محمدباقر قالیباف,رئیس مجلس,مجلس یازدهم,مجلس شورای اسلامی,مصوبات مجلس,

محمدباقر قالیباف,رئیس مجلس,مجلس یازدهم,مجلس شورای اسلامی,مصوبات مجلس,

SafiNews Agency

یکشنبه 18 خرداد 1399 - 9:26 بازدید : 111 توسط:

مهمترین اولویت مجلس جدید از زبان قالیباف

مهمترین اولویت مجلس جدید از زبان قالیباف

صافی نیوز / رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده سبزوار گفت: پرداختن به مباحث اقتصادی با تأکید بر مباحث معیشت و اشتغال مهمترین موضوع اولویت مجلس یازدهم است.

به گزارش صافی به نقل از فارس، علی‌اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه 18 خرداد 99) پارلمان طی تذکری با استناد به ماده 22 آئین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: امروز دولتی‌ها به مجلس آمدند تا گزارش اقتصادی ارائه کنند، اما اطلاعات اضافه‌ای به مجلس داده نشد و فقط حرف‌هایی که در کوچه بازار و خیابان می‌شنویم به نمایندگان مجلس ارائه شد.

وی افزود: دولتی‌ها درباره اینکه چه برنامه‌ای دارند تا براساس آن مجلس آنها را دنبال کند، توضیح ندادند. شأن مجلس این موارد نیست.

در ادامه، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به تذکر عنابستانی عنوان کرد که نکته شما وارد نیست، چرا که آقای شافعی به درستی مطالبی را ارائه و عنوان کرد که چه عواملی باعث کاهش رشد شده و به مهمترین موضوعات اشاره کردند که از جمله آن می‌توان به عدم انگیزه لازم به سرمایه‌گذاری در کشور اشاره کرد، این یک زخم قدیمی ماست که باید حل شود.

وی ادامه داد: در گزارش امروز به ضعف نظارت بر اجرای قانون هم اشاره شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تأکید کرد که بحث اقتصادی با تأکید بر حوزه معیشت و اشتغال مهمترین موضع ما در مجلس یازدهم و از اولویت‌های اساسی است که بخش خصوصی، تعاون و سایر بخش‌های دولتی باید به همکاری با مجلس بیایند تا امور پیش برود و این مشکلات حل شود.

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات