تیم هندبال مراغه,سیدعلی موسوی حسینی,مهدی نوایی,اداره ورزش و جوانان مراغه,مراغه,صافی نیوز,

تیم هندبال مراغه,سیدعلی موسوی حسینی,مهدی نوایی,اداره ورزش و جوانان مراغه,مراغه,صافی نیوز,

SafiNews Agency

شنبه 22 آذر 1399 - 19:8 شناسه خبر: 4297 بازدید : 129 توسط:
فرماندار مراغه:

نام هایی ماندگار هستند که منش پهلوانی را در پیش گرفته اند

نام هایی ماندگار هستند که منش پهلوانی را در پیش گرفته اند

صافی نیوز / فرماندار مراغه: در طول تاریخ نام هایی ماندگار هستند که اخلاق ورزشی و منش پهلوانی را در پیش گرفته اند.

به گزارش صافی، سیدعلی موسوی حسینی فرماندار مراغه پیش از ظهر امروز (شنبه) با حضور د رمحل تمرینات تیم هندبال آریا ترکان این شهرستان اظهار داشت: ورزشکاران هر شهرستان به عنوان سفیران و نمایندگان جامعه ورزشی آن شهرستان در رقابت ها حاضر می شوند و باید بیشتر از حوزه قهرمانی در عرصه پهلوانی برای دیار خود مدال آور باشند.

وی افزود: مراغه یکی از شهرستان های درخشان در تمانی حوزه ها به خصوص ورزش در طول تاریخ بوده و در این میان در صفحات تاریخ نام پهلوانان مراغه ای ماندگار بوده است.

فرماندار مراغه گفت: امیدواریم تیم هندبال مراغه علاوه بر موفقیت در این مسابقات و صعود به لیگ برتر کشور، در عرصه پهلوانی هم در این رقابت ها بدرخشد.

مهدی نوایی رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه در این بازدید اظهار داشت: رقابت های لیگ دسته یک هندبال باشگاه های کشور از ۲۸ آذرماه برگزار می شود و ۲۴ تیم حاضر در چهار گروه ۶ تیمی در این بازی ها باهم به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: تیم هندبال آریا ترکان مراغه در گروه چهارم این رقابت ها حضور دارد که رقابت های این گروه به میزبانی دهدشت کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

به گفته نوایی تیم آریا ترکان مراغه در این گروه با تیم های درخشان کویر گرمسار، قنات زارچ، شهرداری ساوه، فراز بام خاییز دهدشت و بهنام زاهدان رقابت خواهد کرد.

به گزارش صافی، تیم هندبال آریا ترکان برای حضور در رقابت های لیگ دسته یک هندبال کشور آماده می شود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی