رحمت‌الله ممیز,تعطیلی مدارس,سامانه اعلام تعطیلی مدارس,اصفهان,تعطیلی مدارس اصفهان,آلودگی هوا,شورای مدرسه,

رحمت‌الله ممیز,تعطیلی مدارس,سامانه اعلام تعطیلی مدارس,اصفهان,تعطیلی مدارس اصفهان,آلودگی هوا,شورای مدرسه,

SafiNews Agency

دوشنبه 02 دي 1398 - 20:22 بازدید : 151 توسط:

نحوه جبران تعطیلی‌ها به شورای هر مدرسه واگذار شده است

نحوه جبران تعطیلی‌ها به شورای هر مدرسه واگذار شده است

صافی نیوز: مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرروش استان اصفهان درباره نحوه جبران این تعطیلی‌ها اظهار داشت: این اختیار به شورای مدرسه واگذار شده است تا این تعطیلی‌ها را به نحوی در ایام پنجشنبه‌ها جبران کنند.

به گزارش صافی، رحمت‌الله ممیز امروز در گفت‌وگو با فارس در اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت تعطیلی مدارس استان اصفهان و تعطیلی آموزشگاه‌های زبان و موسسات آزاد اظهار داشت: مرجع تصمیم‌گیرنده راجع تعطیلی مدارس، کارگروه اضطرار آب و هوای استانداری اصفهان است و آموزش و پرورش در این باره تصمیم گیرنده نیست.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرروش استان اصفهان ادامه داد: مرجع اینکه این مؤسسات تعطیل باشند یا خیر بر عهده خود مدیر آموزشگاه است؛ اما توصیه کارگروه اضطرار آلودگی در آن روز تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی است؛ چرا که انباشت آلودگی‌ها برای تمامی گروه‌ها خطرناک است و طی اطلاعیه‌ای که صبح امروز از طریق دانشگاه علوم پزشکی برای ما صادر شد، هوا برای عموم ناسالم است.

وی تصریح کرد: البته هوای امروز شهر اصفهان در وضعیت سالم قرار داشت؛ اما به جهت انباشت آلایندگی در پایان امشب و جلوگیری از تشدید آلودگی هوا در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه امروز تعطیل اعلام شد و برای تعطیلی فردا نیز کارگروه اضطرار فردا بعد از ظهر تشکیل جلسه خواهد داد.

ممیز درباره نحوه جبران این تعطیلی‌ها اظهار داشت: این اختیار به شورای مدرسه واگذار شده است تا این تعطیلی‌ها را به نحوی در ایام پنجشنبه‌ها جبران کنند.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرروش استان اصفهان درباره برودت مناطق غربی استان و نحوه آغاز فعالیت آن‌ها نیز گفت: این موضوع را از طریق مدیران آموزش و پرورش این مناطق پیگیری خواهیم کرد و در صورت لزوم اقداماتی صورت خواهد گرفت؛ هرچند که در این مناطق برودت هوا موضوع عجیبی نیست و در فصول سرما این موضوع تکرار می‌شود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات