منوچهر هادی,رحمان 1400,فیلم سینمایی,فیلم,قاچاق فیلم,

منوچهر هادی,رحمان 1400,فیلم سینمایی,فیلم,قاچاق فیلم,

SafiNews Agency

سه شنبه 13 اسفند 1398 - 22:56 بازدید : 141 توسط:

نسخه فیلم جنجالی «رحمان 1400» منتشر می‌شود

نسخه فیلم جنجالی «رحمان 1400» منتشر می‌شود

صافی نیوز / نسخه رسمی «رحمان ۱۴۰۰» 11 ماه پس از انتشار نسخه قاچاق بصورت وی او دی جمعه منتشر می‌شود.

به گزارش صافی، رحمان ۱۴۰۰ که سومین کمدی پر فروش منوچهرهادی پس از «من سالوادور نیستم» و «آینه بغل» محسوب می‌شود؛ سال گذشته همین ایام موفق به دریافت نوبت اکران نوروز ۹۸ شد و ظرف مدت کوتاهی توانست رکورد های فروش را جابجا کند.

اما این فیلم پس تعطیلات نوروز به دلیل عدم اعمال ممیزی های وارد شده در برخی نسخه های اکران، توقیف شد و هرگز بر پرده سینماها برنگشت. پنج ماه قبل نسخه مشکوکی از این فیلم با کیفیت بالا و بدون هیچ تگ سازمانی لو رفت.

در آن زمان تلاش هایی صورت گرفت که این فیلم منتشر شود اما با توجه به عدم صدور مجوز پخش توسط ارشاد و تکثیر نسخه های لو رفته در دی وی دی و عرضه آن ها در سوپرمارکت ها و برخی مراکز فرهنگی با جلد های پک یا نایلونی پخش این اثر در هاله ای از ابهام قرار گرفت.

حالا پس از ۱۱ ماه از توقیف و پس از پنج ماه از انتشار نسخه لو رفته تعدادی از سایت‌ها تصمیم گرفتند تا با صدور مجوز پخش نسخه رسمی و قانونی این کمدی را در بستر اینترنت منتشر نمایند.

پخش این فیلم در روز جمعه توسط دو سامانه دیگر نیز تایید شده است و با این روند «رحمان ۱۴۰۰» اولین فیلم مهم در بستر نمایش خانگی یا تفریحات خانگی است که بدون پخش فیزیکی رسمی در بستر وی او‌دی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: فیلم نیوز

 

تبلیغات