احمد علیرضابیگی,بیگی,نماینده تبریز,حسن روحانی,بنزین,قیمت بنزین,کلانتری,رئیس کلانتری,

احمد علیرضابیگی,بیگی,نماینده تبریز,حسن روحانی,بنزین,قیمت بنزین,کلانتری,رئیس کلانتری,

SafiNews Agency

دوشنبه 04 آذر 1398 - 19:35 بازدید : 121 توسط:

نماینده تبریز: حرف روحانی مثل رئیس کلانتری است

نماینده تبریز: حرف روحانی مثل رئیس کلانتری است

به گزارش صافی به نقل از مهر، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در پایان جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهور گفت: پذیرش این مطلب که آقای روحانی پیش بینی تنش در ماجرای افزایش قیمت بنزین را نداشتند با در نظر داشتن سوابق امنیتی او و هشدار‌هایی که از طرف اردوغان، سیدحسن نصرالله و دیگر مراجع در خصوص وقوع تنش جدی در ایران داده شده بود به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

نماینده مردم تبریز در مجلس تاکید کرد: برخی از این هشدار‌ها حتی زمان دقیق را اعلام کرده بودند، سوال این است که این تصمیم پیوست امنیتی داشته است، اگر با وجود پیوست امنیتی چنین پیامد‌های هولناکی را سبب شده باید در صلاحیت تهیه کنندگان این پیوست تردید کرد. اگر پیوست امنیتی نداشته، پس با لحاظ نمودن مقدمه پیش گفته دولت خود به دنبال ایجاد بحران بوده است.

علیرضابیگی گفت: در برابر همه این خون‌های ریخته شده پاسخ دولت آقای روحانی چیست؟ چرا ترتیباتی برای کاهش تنش‌ها و اقناع مردم با وجود تجربه اجرا در گذشته صورت نگرفت چرا سامانه سوخت بی اثر شده است. چرا دولت به مصوبات مجلس بی اعتنا بود.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور باید به مردم اطمینان بدهد، اما واقعیت این است که مردم به دولت اعتماد ندارند، افزود: برای این عدم اعتماد دلایل زیادی وجود دارد. رئیس جمهور به جای اعتمادآفرینی می‌گوید که تلویزیون و دوربین‌های مانیتورینگ داریم، شناسایی و برخورد می‌کنیم البته این ادبیات یک رئیس جمهور نیست بلکه ادبیات یک رئیس پاسگاه و کلانتری است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات

 

مطالب پیشنهادی