تیم فوتبال استقلال,استقلال,حجت نظری,وزیر ورزش,خبر ورزشی,

تیم فوتبال استقلال,استقلال,حجت نظری,وزیر ورزش,خبر ورزشی,

SafiNews Agency

دوشنبه 26 آبان 1399 - 11:26 شناسه خبر: 3715 بازدید : 163 توسط:

نمی دانم وزیر ورزش برای استقلال چه تصمیمی می‌گیرد

نمی دانم وزیر ورزش برای استقلال چه تصمیمی می‌گیرد

صافی نیوز / عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: من و امثال من مستأجر استقلال هستیم اما این باشگاه خانه امثال امیر قلعه‌نویی و پیشکسوتانش است و آنها در اینجا صاحبخانه هستند.

به گزارش صافی به نقل از خبر ورزشی، حجت نظری در خصوص آخرین نشست هیأت مدیره باشگاه استقلال که دو شب پیش در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد توضیحاتی را ارائه داد که های لایت این مصاحبه را در زیر می خوانید؛
*واقعا در مورد مدیرعامل در جلسه هیأت مدیره بحثی انجام نشد چون قرار است طی روزهای آینده همه اعضا گزینه‌های مدنظر خود را بررسی و پس از جمع‌بندی در اختیار مجمع باشگاه استقلال قرار دهند تا تصمیم نهایی در این خصوص اتخاذ شود.
*نمی دانم آقای نامداری که پیش از این مبالغی را به مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در بحث امضاء قراردادها کمک کرده بود عضو هیئت مدیره می شود یا خیر. واقعا در این مورد نمی‌دانم سرنوشت چه خواهد شد تا امروز اسم عزیزان زیادی برای حضور در هیأت مدیره باشگاه استقلال مطرح شده و فراز و فرودهایی در این زمینه به وجود آمده است من نمی‌دانم نهایتا تصمیم وزیر ورزش و جوانان در این زمینه چه خواهد شد.
*طی صحبتی که آقای مددی در جلسه آخر با وزیر ورزش و  جوانان داشت نقطه نظرات خود را بیان کرد و خود آقای سلطانی‌فر به او اعلام کرد تا روزی که در این باشگاه حضور دارد تمام تلاش خود را انجام بدهد و طوری کار کند که انگار قرار است همیشه در استقلال بماند، البته شاید هم قرار باشد تغییراتی صورت بگیرد اما همانطور که اشاره کرد فعلا اعضای هیأت مدیره قرار است گزینه‌های مدنظر خود را بعد از جمع‌بندی در اختیار مجمع قرار بدهند و بعد از آن خود وزیر ورزش در این خصوص تصمیم‌گیری کند.
*ما برای تأمین منابع مالی بدهی به مربی ایتالیایی راه‌هایی را پیش‌بینی کرده‌ایم که فکر می‌کنم بتوانیم به منابع آن دست پیدا کنیم. باشگاه استقلال این امکان را دارد که با مخاطب و هوادار چند ده میلیونی‌اش ایجاد منابع مالی کند و اگر اجازه بدهید با توجه به اینکه خیلی از دوستان تمایل ندارند استقلال موفق شود و نتیجه بگیرد، راه‌های این درآمدزایی را اعلام نکنم اما مطمئناً راه‌هایی منطقی پیش‌بینی شده که طبق همان برنامه پیش خواهیم رفت.
*امیر قلعه نویی و تمام پیشکسوتان استقلال به گردن ما حق دارند و هر صحبتی که آنها انجام می‌دهند را ما روی چشم می‌گذاریم مطمئناً بعضی مواقع سوء تفاهماتی به وجود می‌آید که با گفت‌وگوی دو طرفه حل می‌شود اما من مطمئنم هستم قلعه‌نویی هر زمان که در این باشگاه حضور داشته دغدغه‌اش موفقیت استقلال بوده است. من و امثال من مستأجر استقلال هستیم اما مطمئناً این باشگاه خانه امثال امیر قلعه‌نویی و پیشکسوتانش خواهد بود و آنها در این باشگاه صاحب خانه هستند.

انتهای پیام/


منبع: خبر ورزشی

 

تبلیغات