مراغه,محمدتقی پورمحمدی,امام جمعه مراغه,نماز جمعه مراغه,نماز جمعه,هراس دشمنان,

مراغه,محمدتقی پورمحمدی,امام جمعه مراغه,نماز جمعه مراغه,نماز جمعه,هراس دشمنان,

SafiNews Agency

جمعه 29 آذر 1398 - 14:38 بازدید : 119 توسط:
در خطبه های نماز جمعه این هفته مراغه مطرح شد؛

هراس دشمنان از اقتدار جمهوری اسلامی

هراس دشمنان از اقتدار جمهوری اسلامی

صافی نیوز: عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: ایجاد اختلاف بین کشورهای منطقه از جمله ایران و عراق ناشی از ترس دشمنان است و دشمنان از مقبولیت جمهوری اسلامی در میان کشورهای منطقه و همچنین اقتدار آن در جهان هراس دارند.

به گزارش صافی، آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه‌های نماز جمعه مراغه افزود: جریان خاصی وجود دارد که به دنبال ایجاد اختلاف در بین مردم منطقه است که خوشبختانه با رهبری بزرگان و اندیشمندان منطقه خنثی شد و جمهوری اسلامی ایران در تمامی حوزه ها و حتی در موضوع سازندگی در کنار کشورهای منطقه خواهد بود.

وی اضافه کرد: آمریکایی ها تمام تلاش خود را کردند منطقه را ناامن کنند و حتی با برنامه ریزی های قبلی این نا امنی ها را به ایران کشاندند و خواستند ایران را نا امن نشان دهند که با رهبری آگاهانه رهبر معظم انقلاب و به برکت نیروهای مقتدر و انقلابی شاهد آرامش و خنثی سازی نقشه های دشمنان هستیم.

آیت الله پورمحمدی به مقاومت کشورهای منطقه و به خصوص سوریه، یمن، لبنان و عراق اشاره کرد و افزود: اگر تا به امروز در کشورهای منطقه امنیت، ثبات و آرامش حاکم است به برکت جریان های اسلامی از جمله حزب الله و مقاومت است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات