close
دانلود آهنگ جدید
هشتگ #ایران عزیز در توئیتر ترند شد

سردار سلیمانی,شهادت سردار سلیمانی,

به گزارش اسپوتنیک، پس از حادثه ترور سردار شهید قاسم سلیمانی در فرودگاه بغداد به دست نیرو‌های تروریست آمریکایی هشتگ «ایران عزیز» در توئیتر ترند شد. اسپوتنیک نوشت: واکنش‌های بسیار زیادی به حادثه ترور این فرمانده برجسته نظامی در جهان و شبکه‌های اجتماعی نشان داده شده است. بسیاری از آن‌ها غم و اندوه خود را به دنبال از دست دادن سردار سلیمانی ابراز می‌کردند و برخی نیز تنفر خود را از آمریکا و اقدامات تروریستی نشان می‌دادند. هشتگی که در پیام‌های توئیتری…

SafiNews Agency

جمعه 13 دي 1398 - 21:32 بازدید : 21 شناسه خبر: 1079

هشتگ #ایران عزیز در توئیتر ترند شد

هشتگ #ایران عزیز در توئیتر ترند شد

صافی: پس از ترور سردار شهید قاسم سلیمانی به دست آمریکایی‌ها در بغداد، هشتگ «ایران عزیز» امروز در توئیتر ترند شد.

به گزارش اسپوتنیک، پس از حادثه ترور سردار شهید قاسم سلیمانی در فرودگاه بغداد به دست نیرو‌های تروریست آمریکایی هشتگ «ایران عزیز» در توئیتر ترند شد.

اسپوتنیک نوشت: واکنش‌های بسیار زیادی به حادثه ترور این فرمانده برجسته نظامی در جهان و شبکه‌های اجتماعی نشان داده شده است. بسیاری از آن‌ها غم و اندوه خود را به دنبال از دست دادن سردار سلیمانی ابراز می‌کردند و برخی نیز تنفر خود را از آمریکا و اقدامات تروریستی نشان می‌دادند.

هشتگی که در پیام‌های توئیتری امروز و در این واکنش‌ها داغ شد «ایران عزیز» بود. جالب آنکه واکنش‌ها نسبت به این حادثه به قدری وسیع بود که تنها به کشور‌های منطقه، یک یا دو قاره محدود نمی‌شد، بلکه از سراسر جهان از مکزیک گرفته تا آسیای شرقی به حادثه ترور یک فرمانده ارشد ایرانی عکس‌العمل نشان دادند.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان