هفته بسیج,هفته بسیج در مراغه,عبدالرحیم نجف‌ قلی‌زاده سرایی,یادواره شهدا,اخبار مراغه,مراغه,

هفته بسیج,هفته بسیج در مراغه,عبدالرحیم نجف‌ قلی‌زاده سرایی,یادواره شهدا,اخبار مراغه,مراغه,

SafiNews Agency

جمعه 01 آذر 1398 - 16:12 بازدید : 137 توسط:

هشت سال دفاع مقدس اوج مظلومیت ملت ایران بود

هشت سال دفاع مقدس اوج مظلومیت ملت ایران بود

به گزارش صافی به نقل از ایرنا، حجت الاسلام عبدالرحیم نجف‌قلی‌زاده سرایی روز جمعه در یادواره شهدای محله دروازه مراغه افزود: ملت بزرگ ایران در سال های دفاع مقدس جهادی همه جانبه علیه تمامی تحریم ها و تهدیدها کردند.

وی ادامه داد: در طی هشت سال دفاع مقدس به پشتوانه مردمی و وجود فرهنگ ایثار و شهادت، انقلاب شکوهمند اسلامی را به اقصی نقاط جهان صادر کردیم.

وی اضافه کرد: اروپایی هایی که امروز برخی‌ها به دنبال مذاکره با آنها هستند، در هشت سال دفاع مقدس با اهدای سلاح های شیمیایی به دشمن بعثی، زمینه ساز شهادت و آسیب دیدن هزاران نفر از مردم بی دفاع و رزمندگان شدند.

حجت الاسلام سرایی با بیان اینکه امروز نیاز به فرهنگ دفاع مقدس داریم، گفت: قدرت های استکباری به ویژه آمریکا درصدد قطع و تضعیف گام دوم انقلابی است که توسط رهبر انقلاب ترسیم شده است.

وی افزود: متاسفانه حوزه های علمیه و دانشگاه های کشور در سال های گذشته نتوانسته اند در مراکز علمی، فرهنگ انقلاب اسلامی را تبیین کرده و حتی پایان نامه های مناسبی در این زمینه ارائه دهند.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور ادامه داد: جریانات اخیر در حقیقت جنگ جهانی علیه نظام اسلامی بود که با هوشیاری ملت ایران و هدایت های رهبری و مسئولان شکست خورد.

وی اضافه کرد: در این فتنه جدید، آمریکا، حکام سعودی، رژیم غاصب صهیونیستی، منافقان و رسانه های غربی در کنار خاندان منحوس پهلوی آشوبگران را هدایت و حمایت می کردند.

حجت الاسلام سرایی خاطرنشان کرد: این فتنه نشان داد که پیوند ملت با نظام اسلامی ناگسستنی بوده و تداوم بخش آن خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه نیز گفت: شهدا جان خود را با اخلاص فدای نظام و میهن اسلامی و ارزش های متعالی آن کردند.

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی افزود: امروز نیز بسیجیان همانند شهدای هشت سال دفاع مقدس جان خود را سپر نظام و ملت ایران کرده اند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات

 

مطالب پیشنهادی