حسن شعبانی,سازمان تبلیغات اسلامی,هفته تبلیغ,صافی نیوز,مراغه,

حسن شعبانی,سازمان تبلیغات اسلامی,هفته تبلیغ,صافی نیوز,مراغه,

SafiNews Agency

پنجشنبه 29 خرداد 1399 - 14:21 شناسه خبر: 2955 بازدید : 136 توسط:

هیئت های مذهبی در آذربایجان شرقی ساماندهی می شود

هیئت های مذهبی در آذربایجان شرقی ساماندهی می شود

صافی نیوز / مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجانشرقی از ساماندهی هیئت های مذهبی استان تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش صافی، حسن شعبانی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجانشرقی در حاشیه همایش شهرستانی تبلیغ که در سالن همایش های اداره تبلیغات اسلامی مراغه با حضور مبلغان، مدیران خانه های قرآنی و موسسات قرآنی و کانون مداحان برگزار می شد با اعلام این خبر اظهار داشت: بیش از 4 هزار هیئت مذهبی در آذربایجانشرقی فعالیت می کنند که بخشی از آنها تاکنون ساماندهی نشده اند.

وی افزود: اطلاعات هیئت های عزاداری جهت ساماندهی در سامانه طوبی سازمان تبلیغات اسلامی ثبت می شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: ساماندهی مداحان در دستور کار است بدین جهت دوره های آموزشی برگزار و کارت آموزشی و اجازه فعالیت صادر می شود.

وی ادامه داد: توانمندسازی مبلغان، افزایش سرانه مطالعه کتاب و پخش فیلم در مناطق کم برخوردار از برنامه های تبلیغی سازمان می باشد.

شعبانی از فعالیت 120 کانون فرهنگی در مساجد استان خبر داد و اظهار داشت: فعالیت کانون های مساجد در کشور پیشرو در سطح ملی می باشد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی هدف از برگزاری کنگره تبلیغ را الگو سازی حرکت‌های موفق دانست و تجلیل از مبلغان موفق در مدت هفته تبلیغ را از برنامه های آن شمرد.

به گزارش صافی هفته تبلیغ از 1 تیر ماه سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی به مدت یک هفته می باشد که کنگره تبلیغ در 20 شهر استان در طول این هفته برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی