وام یک میلیونی,زمان واریز وام یک میلیونی,وام بانکی,بسته حمایتی,

وام یک میلیونی,زمان واریز وام یک میلیونی,وام بانکی,بسته حمایتی,

SafiNews Agency

چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399 - 15:6 شناسه خبر: 2325 بازدید : 189 توسط:
فردا؛

واریز وام یک میلیونی برای دومین گروه از یارانه بگیران

واریز وام یک میلیونی برای دومین گروه از یارانه بگیران

صافی نیوز / فرآیند واریز تسهیلات یک میلیون تومانی فردا (پنجشنبه) واریز شروع و تا پایان شب ادامه دارد.

به گزارش صافی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، از یکم تا هفتم اردیبهشت از مجموع پیامک‌های ارسالی به سرشماره ۶٣۶٩ در مجموع تعداد ٢ میلیون و ٢۶۶ هزار و ٢۶٣ سرپرست خانوار یارانه بگیر شناسایی و لیست آن توسط سازمان هدفمندی یارانه‌ها در اختیار بانک مرکزی قرار گرفت . طبق اعلام قبلی بانک مرکزی از ٢۴ ساعت پس از دریافت اطلاعات فرآیند واریز تسهیلات یک میلیون تومانی شروع می شود. بنابراین فردا (پنجشنبه) واریز شروع و تا پایان شب ادامه دارد.

در انتهای این مرحله در مجموع ١٩ میلیون و ٣٨۵ هزار و ٣٠٨ سرپرست خانوار وام یک میلیونی دریافت می‌کنند در دور قبل هم این تسهیلات برای ٣۴ هزار سرپرست خانوار که حساب بانکی آنها مسدود بود واریز نشد، بررسی ها برای رفع مشکل این افراد ادامه دارد و هفته آینده اطلاع رسانی می شود که چه اقداماتی انجام دهند.

طبق اعلام دولت با شیوع کرونا برای حمایت از افراد آسیب پذیر جامعه به ۲۴ میلیون خانوار یارانه‌بگیر وام یک میلیون تومانی کرونا با اقساط ۳۰ ماهه پرداخت می‌شود. در دور نخست لیست ١٧ میلیون و ١۵٣ هزار و ٢١ سرپرست خانوار برای دریافت وام یک میلیون تومانی به سازمان هدفمندی یارانه ها ارسال شد.

انتهای پیام/


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی