وام کرونایی,راننده تاکسی,تاکسی اینترنتی,کرونا,

وام کرونایی,راننده تاکسی,تاکسی اینترنتی,کرونا,

SafiNews Agency

یکشنبه 31 فروردين 1399 - 13:51 بازدید : 182 توسط:

وام پنج میلیونی برای رانندگان مبتلا به کرونا

وام پنج میلیونی برای رانندگان مبتلا به کرونا

صافی نیوز / مدیر عامل یکی از سامانه‌های حمل و نقل اینترنتی کشور از پرداخت وام ۵۰ میلیون ریالی بدون بهره به رانندگانی خبر داد که به کرونا مبتلا شدند.

به گزارش صافی به نقل از ایرنا، «ژوبین علاقبند» مدیرعامل سامانه حمل و نقل هوشمند اسنپ در این خصوص افزود: در چند هفته گذشته سعی کردیم با شناسایی رانندگانی که به مساعدت مالی نیاز دارند، وام ۲۰ میلیون ریالی بدون بهره پرداخت کنیم. اما گروهی از رانندگان به ویروس کرونا مبتلا شدند و به همین دلیل باید فکر دیگری برای حمایت از آن‌ها می‌کردیم. بنابراین تصمیم گرفتیم پس از شناسایی و غیرفعال ساختن این افراد وام ۵۰ میلیون ریالی بدون بهره برای آنها در نظر بگیریم.
وی درباره طرح حمایت مجموعه اسنپ از راننده‌های مبتلا به ویروس کرونا افزود: این مجموعه برای حفظ سلامت ناوگان خود همکاری با مسوولان مربوطه را برای شناسایی و غیرفعال ساختن رانندگانی که تست کرونا آن‌ها مثبت بوده در دستور کار قرار داده است و رانندگان پس از شناسایی برای گذراندن دوران نقاهت خود غیرفعال می‌شوند.
وی اشاره کرد: سامانه حمل و نقل ما در نظر دارد با پرداخت وامی بدون بهره به مبلغ ۵۰میلیون ریال از رانندگانی که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند حمایت کند. این طرح حمایتی به نحوی خواهد بود که افراد بتوانند بدون دغدغه مالی دوران نقاهت خود را سپری و هزینه‌های جاری‌شان را در دوران قرنطینه تامین کنند.

همچنین علاقبند تاکید کرد: خبر خوب آنکه در نظر داریم رقم اختصاصی برای وام را افزایش دهیم تا تعداد بیشتری از رانندگان عزیزمان را که در این شرایط آسیب دیده‌اند پوشش دهیم.

علاقبند در پایان بیان کرد: فرقی نمی‌کند کاربر راننده هستیم یا مسافر، برای مقابله با ویروس کرونا به همکاری همه ما نیاز است و با کمک هم می‌توانیم از این روزهای سخت به سلامتی عبور کنیم.
پس از شیوع ویروس کرونا و کاهش رفت‌وآمدهای شهری، تاکسی‌های اینترنتی یکی از کسب‌وکارهایی بودند که با رکود اقتصادی مواجه شدند. از همین رو شرکت اسنپ در نظر دارد به ۵هزار راننده‌ای که پیش از شیوع کرونا به طور تمام‌وقت در این سامانه فعال بودند وام ۲۰میلیون ریالی با بهره صفر درصد اعطا کند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات