سیدحسین موسوی تبریزی,انتخابات 1400,انتخابات ریاست جمهوری,انتخابات,

سیدحسین موسوی تبریزی,انتخابات 1400,انتخابات ریاست جمهوری,انتخابات,

SafiNews Agency

سه شنبه 25 آذر 1399 - 20:41 شناسه خبر: 4364 بازدید : 121 توسط:

واکنش آیت الله موسوی تبریزی به احتمال کاندیداتوری نظامیان

واکنش آیت الله موسوی تبریزی به احتمال کاندیداتوری نظامیان

صافی نیوز / دادستان کل در سال های ابتدایی انقلاب و رئیس پیشین خانه احزاب درباره کاندیداتوری نظامیان برای ریاست جمهوری گفت: «وصیت نامه حضرت امام هنوز موجود است و ایشان بسیار روشن فرموده اند که نظامیان در حوزه سیاست و سیاست بازی ورود نکنند. هر انسانی می تواند سیاسی باشد و این حق اوست؛ ولی دخالت در سیاست با کار نظامی، امنیتی و حفاظتی داشتن اوضاع کشور را برهم می ریزد.»

به گزارش صافی به نقل از جماران، دادستان کل در سال های ابتدایی انقلاب و رئیس پیشین خانه احزاب درباره کاندیداتوری نظامیان برای ریاست جمهوری گفت: «وصیت نامه حضرت امام هنوز موجود است و ایشان بسیار روشن فرموده اند که نظامیان در حوزه سیاست و سیاست بازی ورود نکنند. هر انسانی می تواند سیاسی باشد و این حق اوست؛ ولی دخالت در سیاست با کار نظامی، امنیتی و حفاظتی داشتن اوضاع کشور را برهم می ریزد.»

آیت الله سیدحسین موسوی تبریزی ادامه داد افزود: امام در آن شرایط حساس در وصیتنامه خود، این موضوع را آورده است. ایشان درک درستی از ضررهایی که این مسأله برای جامعه اسلامی دارد، داشته است. بسیار مهم است کسانی که خود را مطیع نظرات و دیدگاه های حضرت امام می دانند به وصیت نامه ایشان عمل کنند. اگر به عین وصیت نامه امام عمل شود، بسیاری از مسائل ما نه تنها در قبال نظامیان بلکه در رابطه با مسائل دیگر نیز حل خواهد شد.

انتهای پیام/


منبع: جماران

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی