close
دانلود آهنگ جدید
واکنش دولت افغانستان به شهادت سردار سلیمانی

قاسم سلیمانی,سردار سلیمانی,شهادت,

به گزارش بی بی سی، ریاست جمهوری افغانستان در بیانیه‌ای در واکنش به کشته شدن قاسم سلیمانی در حمله آمریکا از احتمال افزایش خشونت در منطقه ابراز نگرانی کرده است. در این بیانیه که در فیس‌بوک منتشر شده از ایران به عنوان «همسایه بزرگ... با ما مشترکات زبانی، دینی، تاریخی و فرهنگی گسترده» و از آمریکا با عنوان «شریک استراتژیک و بنیادین افغانستان» یاد شده و از هر دو طرف خواسته شده که از افزایش تنش‌ها جلوگیری کنند. دولت افغانستان اطمینان داده که خاک این کشور در هیچ حالت…

SafiNews Agency

جمعه 13 دي 1398 - 21:25 بازدید : 22 شناسه خبر: 1077

واکنش دولت افغانستان به شهادت سردار سلیمانی

واکنش دولت افغانستان به شهادت سردار سلیمانی

صافی : ریاست جمهوری افغانستان در بیانیه‌ای در واکنش به شهادت قاسم سلیمانی در حمله تروریستی آمریکا از احتمال افزایش خشونت در منطقه ابراز نگرانی کرده است.

به گزارش بی بی سی، ریاست جمهوری افغانستان در بیانیه‌ای در واکنش به کشته شدن قاسم سلیمانی در حمله آمریکا از احتمال افزایش خشونت در منطقه ابراز نگرانی کرده است.

در این بیانیه که در فیس‌بوک منتشر شده از ایران به عنوان «همسایه بزرگ... با ما مشترکات زبانی، دینی، تاریخی و فرهنگی گسترده» و از آمریکا با عنوان «شریک استراتژیک و بنیادین افغانستان» یاد شده و از هر دو طرف خواسته شده که از افزایش تنش‌ها جلوگیری کنند.

دولت افغانستان اطمینان داده که خاک این کشور در هیچ حالت علیه هیچ کشور خارجی مورد استفاده قرار نمی گیرد.