قربان محمد اشعری,سپاه پاسداران,مبارزه با کرونا,کرونا,کرونا در ایران,کویید 19,

قربان محمد اشعری,سپاه پاسداران,مبارزه با کرونا,کرونا,کرونا در ایران,کویید 19,

SafiNews Agency

چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399 - 13:46 شناسه خبر: 2420 بازدید : 118 توسط:

وسیله جدید سپاه برای مبارزه با کرونا

وسیله جدید سپاه برای مبارزه با کرونا

صافی نیوز / جانشین عملیات نیروی زمینی سپاه از طراحی و ساخت اولین نمونه سامانه مه‌پاش خودرویی مجهز به فن توربو برای انجام عملیات پاکسازی محیطی خبر داد.

به گزارش صافی به نقل از فارس، قربان محمد اشعری جانشین معاون عملیات نیروی زمینی سپاه درباره اقدامات معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا، اظهار داشت: اقدامات گسترده‌ای از سوی معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا انجام شده است.

وی افزود: ابلاغ آماده باش ۱۰۰ درصدی به همه نیروها برای ضدعفونی مناطق مختلف کشور از جمله این اقدامات است.

سردار اشعری با اشاره به نوآوری‌های نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا، تاکید کرد: طراحی و ساخت اولین نمونه سامانه مه پاش خودرویی در نیروی زمینی سپاه انجام شده است که این سامانه مجهز به فن توربو برای انجام عملیات پاکسازی محیطی است.

جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه با بیان اهمیت ساز و کار ضدعفونی و گندزدایی محیطی در مناطق مختلف کشور، ادامه داد: برای تسهیل در امر پاکسازی و ضدعفونی در مناطق مختلف کشور مخزن آب و پمپ فشار قوی بر روی خودروهای معمولی و تویوتا برای پاکسازی و گندزدایی نصب شده است.

سردار اشعری با بیان ابعاد و تعداد تجهیزات و ادوات بکار گرفته شده برای مقابله با ویروس کرونا توسط قرارگاه های ده گانه نیروی زمینی سپاه، عنوان داشت: قرارگاه های ده گانه نیروی زمینی سپاه قریب به یک هزار و ۷۰۰ دستگاه از تجهیزات و ادوات خود را برای مقابله با ویروس کرونا به کار گرفتند. تعداد یگانهای عمل کننده نیروی زمینی سپاه برای ضدعفونی و پاکسازی مناطق ۱۲۷ یگان بوده است که قریب به سه هزار نقطه را در سراسر کشور ضدعفونی کردند.

وی در پایان با بیان ساز و کار اجرای ماموریت پاکسازی در مناطق مختلف کشور، خاطرنشان کرد: تهیه ۲۱ هزار و ۹۴۵ ماسک، توزیع ۴ هزار و ۱۰۰ دست لباس حفاظتی، تامین و توزیع ۱۲۵ هزار و ۳۵۰جفت دستکش، تامین و توزیع قریب به یک میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده از دیگر اقدامات نیروی زمینی سپاه در سراسر کشور برای مقابله با ویروس کرونا بوده است.

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات