محمدتقی پورمحمدی,امام جمعه مراغه,مراغه,صافی نیوز,شورای امر به معروف و نهی از منکر مراغه,سیدعلی موسوی حسینی,فرماندار مراغه,تکریم ارباب رجوع,تکریم,عفاف و حجاب,

محمدتقی پورمحمدی,امام جمعه مراغه,مراغه,صافی نیوز,شورای امر به معروف و نهی از منکر مراغه,سیدعلی موسوی حسینی,فرماندار مراغه,تکریم ارباب رجوع,تکریم,عفاف و حجاب,

SafiNews Agency

یکشنبه 07 دي 1399 - 20:37 شناسه خبر: 4597 بازدید : 179 توسط:
امام جمعه مراغه:

وقت اداری زمان رسیدگی به مشکلات مردم است

وقت اداری زمان رسیدگی به مشکلات مردم است

صافی نیوز / امام جمعه مراغه: وقت اداری زمان رسیدگی به مشکلات مردم و تکریم ارباب و رجوع است.

به گزارش صافی، آیت الله محمدقی پورمحمدی نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان و امام جمعه مراغه در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان گفت: کارمندان نباید در وقت اداری کارهای شخصی را انجام دهند، وقت اداری زمان رسیدگی به مسکلات مردم و تکریم ارباب رجوع است.

وی افزود: تکریم ارباب رجوع در ادارات، انجام ندادن یا تأخیر در انجام امور قانونی آنها بدون دلیل، ور رفتن با گوشی و گردش در بورس، نبودن در اتاق کار و عدم رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در محیط اداره از جمله مواردی است که باید از سوی مسوولان اداره مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله پورمحمدی گفت: مسوولان ادارات باید به زیرمجموعه خود توجه و نظارت کافی داشته باشند و این نظارت را فقط در رفع مشکل مالی کارکنان خلاصه نکنند.
 
وی افزود: در روزهای کرونایی کمک هایی که مردم به نیازمندان داشتند نشان دهنده پیروی از اهل بیت (ع) و اهل انفاق بودن مردم در راه خدا است.

امام جمعه مراغه گفت: در این روزهای کرونایی امر به معروف در بیشتر مراحل مقابله با کرونا از سوی مردم دیده شد و مردم شهرستان مراغه همانند گذشته پیشرو بودند.

کمیته ارزیابی عفاف و حجاب در مراغه هر روز از ادارات بازدید می کند

سید علی موسوی حسینی فرماندار مراغه در این جلسه اظهار داشت: در روزهای کرونا، اصلی ترین امر به معروف و نهی از منکر را از مدافعان سلامت شاهد بودیم.

وی افزود: اجرای طرح شهید سلیمانی نیز در این راستا یکی از بهترین برنامه های مقابله با کرونا بود که با تاکید بر اصل امر به معروف و نهی از منکر در حال اجراست و نتیجه های مطلوب و روحیه بخشی از آن به دست آمده است.

فرماندار مراغه ضمن تقدیر از اقدام خود جوش هیئت های عزاداری در ایام فاطمیه گفت: در نزدیکی ایام فاطمیه هیات های مذهبی شهرستان در اقدام هایی خودجوش اعلام کردند که مراسمات آن ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

موسوی حسینی افزود: همچنین در این راستا و با توجه به شرایط کرونایی، هیچ یک از ادارات شهرستان حق برگزاری همایش و جلسه را ندارند و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

وی اضافه کرد: با رعایت تمامی موارد و دستورالعمل های ستاد ملی کرونا، همانند مراسم گرامیداشت شهید فخری زاده که در شهرستان برگزار شد، مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، مراسم چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده و ایام فاطمیه در یک روز و در مسجد جامع برگزار خواهد شد.

موسوی خاطرنشان کرد: کمیته ارزیابی عفاف و حجاب در فرمانداری مراغه روزانه بازدیدهایی را از ادارات شهرستان انجام و بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و رعایت عفاف و حجاب تاکید دارد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی