close
دانلود آهنگ جدید
پای رسیدگی به این اشتباه ایستاده‌ ایم

رسول سنایی راد,قاسم سلیمانی,هواپیما,سقوط هواپیما,فرمانده کل قوا,سقوط هواپیمای اوکراینی,

به گزارش صافی، رسول سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا گفت: پای رسیدگی به این اشتباه ایستاده‌ایم. سنایی‌راد که در آئین گرامیداشت یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی و یارانش در مجموعه ورزشی شهدای قلعه نو سخنرانی می کرد، اظهار داشت: ترامپ حوادث آبان ماه را شاخصی برای سکوت پایگاه اجتماعی نظام دانسته و آنچه در عراق و سایر کشورها اتفاق افتاد را برای جمهوری اسلامی در نظر گرفته بود اما فقط خیالی خام بود که ایران نیز عراق، سوریه و یا لبنان شود. وی در ادامه اصابت موشک به هواپیمای…

SafiNews Agency

دوشنبه 23 دي 1398 - 16:21 بازدید : 17 شناسه خبر: 1160
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا:

پای رسیدگی به این اشتباه ایستاده‌ ایم

پای رسیدگی به این اشتباه ایستاده‌ ایم

صافی نیوز: معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در مراسمی ابراز داشت: پای رسیدگی به این اشتباه (اصابت موشک به هواپیمای مسافربری) ایستاده‌ ایم

به گزارش صافی، رسول سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا گفت: پای رسیدگی به این اشتباه ایستاده‌ایم.

سنایی‌راد که در آئین گرامیداشت یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی و یارانش در مجموعه ورزشی شهدای قلعه نو سخنرانی می کرد، اظهار داشت: ترامپ حوادث آبان ماه را شاخصی برای سکوت پایگاه اجتماعی نظام دانسته و آنچه در عراق و سایر کشورها اتفاق افتاد را برای جمهوری اسلامی در نظر گرفته بود اما فقط خیالی خام بود که ایران نیز عراق، سوریه و یا لبنان شود.

وی در ادامه اصابت موشک به هواپیمای مسافربری را حاصل ماجراجویی آمریکایی‌ها دانست و افزود: برخی به دنبال این هستند که این حادثه تلخ که ضرر اصلی آن برای کشور و ملت ما بود را برای جبران تحقیر آمریکا بعد از خوردن سیلی بزرگ از رزمندگان اسلام مصادره کنند اما باید بگوییم که این اشتباه به صورت سهوی به وقوع پیوست و منجر به حادثه شد.

سنایی راد گفت: دیدیم که سردار حاجی‌زاده در مقابل ملت ابراز شرمندگی کرد و باید بدانیم که در حادثه اخیر هیچ‌گاه قصد پنهان‌کاری نبوده و از ابتدای ماجرا تمامی گروه‌های داخلی و خارجی حق دسترسی به حادثه و لاشه هواپیما را داشتند.

وی اذعان داشت: حلاوت سیلی بزرگ زده شده به آمریکا با سقوط هواپیما کم شد و هم اکنون شرمنده خانواده‌های جان باختگان این حادثه هستیم و پای رسیدگی به این اشتباه ایستاده‌ایم و نتیجه بررسی قضائی توسط نیروهای مسلح برعهده‌گرفته می‌شود و این نشانگر شجاعت دیگری از رزمندگان ما است که مسئولیت کار را بر عهده گرفته‌اند.

انتهای پیام/