close
دانلود آهنگ جدید
پرسپولیس؛ مهمان بی‌رحم!

پرسپولیس,فوتبال,گل,لیگ برتر,باشگاه پرسپولیس,

به گزارش صافی، پرسپولیس در پایان دور رفت بهترین عملکرد را در مسابقات بیرون از خانه داشته است. نیم‌فصل دوم لیگ نوزدهم در حالی آغاز می‌شود که هنوز نیم‌فصل اول به طور کامل به پایان نرسیده است. برخی تیم‌ها یک یا حتی دو بازی عقب‌افتاده دارند و همین مساله تعیین قهرمان نیم‌فصل یا سایر پارامترهای مشابه را غیرممکن کرده است. در عین حال اما یک چیز مسلم است؛ اینکه پرسپولیس در پایان دور رفت بهترین عملکرد را در مسابقات بیرون از خانه داشته و تنها در صورتی این جایگاه را از دست می‌دهد…

SafiNews Agency

پنجشنبه 28 آذر 1398 - 16:54 بازدید : 33 شناسه خبر: 885

پرسپولیس؛ مهمان بی‌رحم!

پرسپولیس؛ مهمان بی‌رحم!

صافی نیوز: پرسپولیس در پایان دور رفت بهترین عملکرد را در مسابقات بیرون از خانه داشته است.

به گزارش صافی، پرسپولیس در پایان دور رفت بهترین عملکرد را در مسابقات بیرون از خانه داشته است.

نیم‌فصل دوم لیگ نوزدهم در حالی آغاز می‌شود که هنوز نیم‌فصل اول به طور کامل به پایان نرسیده است. برخی تیم‌ها یک یا حتی دو بازی عقب‌افتاده دارند و همین مساله تعیین قهرمان نیم‌فصل یا سایر پارامترهای مشابه را غیرممکن کرده است.

در عین حال اما یک چیز مسلم است؛ اینکه پرسپولیس در پایان دور رفت بهترین عملکرد را در مسابقات بیرون از خانه داشته و تنها در صورتی این جایگاه را از دست می‌دهد که سپاهان بازی خارج از خانه‌اش مقابل نفت آبادان را با پیروزی پشت سر بگذارد.

در حال حاضر پرسپولیس با کسب 15 امتیاز از 7 بازی بیرون از خانه، حتی از میانگین 2 امتیاز در هر بازی هم عبور کرده است. بعد از پرسپولیس، بهترین عملکرد در بازی‌های بیرون از خانه متعلق به سپاهان است که از 7 بازی 13 امتیاز گرفته و پس از این تیم هم استقلال با کسب همین 13 امتیاز، منتها از 8 بازی جا خوش کرده است.

پرسپولیس دور برگشت را با یک بازی بیرون از خانه آغاز می‌کند و شاگردان کالدرون امیدوارند با پیروزی در این دیدار، معدل‌شان را بهبود ببخشند.

انتهای پیام/