close
دانلود آهنگ جدید
پروازهای فرودگاه سهند از سال آینده افزایش می یابد

حمید شکری,فرمانداری مراغه,فرماندار مراغه,فرودگاه سهند,پرواز,

به گزارش صافی، حمید شکری فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: با استقبال خوب شهروندان از راه اندازی مجدد فرودگاه سهند سال آینده یک روز به تعداد پرواز‌های این فرودگاه اضافه می‌شود. شکری افزود: هم اکنون دو پرواز در روز‌های یک شنبه و چهارشنبه در مسیر تهران به سهند وبالعکس انجام می‌شود که از ابتدای سال آینده این تعداد به سه روز افزایش می‌یابد. وی افزود: با تصویب، شرکت فرودگاه‌های استان و کشور به زودی طرح توسعه این فرودگاه نیز اجرا می‌شود. فرماندار مراغه گفت: اولویت…

SafiNews Agency

چهارشنبه 09 بهمن 1398 - 10:30 بازدید : 7 شناسه خبر: 1237
فرمانده مراغه خبر داد؛

پروازهای فرودگاه سهند از سال آینده افزایش می یابد

پروازهای فرودگاه سهند از سال آینده افزایش می یابد

صافی نیوز: فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: با استقبال خوب شهروندان از راه اندازی مجدد فرودگاه سهند سال آینده یک روز به تعداد پرواز‌های این فرودگاه اضافه می‌شود.

به گزارش صافی، حمید شکری فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: با استقبال خوب شهروندان از راه اندازی مجدد فرودگاه سهند سال آینده یک روز به تعداد پرواز‌های این فرودگاه اضافه می‌شود.

شکری افزود: هم اکنون دو پرواز در روز‌های یک شنبه و چهارشنبه در مسیر تهران به سهند وبالعکس انجام می‌شود که از ابتدای سال آینده این تعداد به سه روز افزایش می‌یابد.

وی افزود: با تصویب، شرکت فرودگاه‌های استان و کشور به زودی طرح توسعه این فرودگاه نیز اجرا می‌شود.

فرماندار مراغه گفت: اولویت اصلی در توسعه این فرودگاه تملک اراضی محدوده باند آن است.

در هر هفته ‏دو پرواز در روز‌های یکشنبه و چهارشنبه از تهران به فرودگاه سهند و بالعکس انجام شود.

فرودگاه سهند در سال ۱۳۷۴ تاسیس شد و تنها فرودگاه اقماری آذربایجان شرقی محسوب می‌شود که در جنوب این استان و در حد فاصل شهر‌های مراغه و بناب قرار گرفته است.

انتهای پیام/