اعتبارنامه,وزارت اطلاعات,شورای نگهبان,غلامرضا تاجگردون,نماینده مجلس,مجلس شورای اسلامی,

اعتبارنامه,وزارت اطلاعات,شورای نگهبان,غلامرضا تاجگردون,نماینده مجلس,مجلس شورای اسلامی,

SafiNews Agency

دوشنبه 02 تير 1399 - 9:42 بازدید : 111 توسط:

پرونده تاجگردون به ایستگاه شورای نگهبان و وزارت اطلاعات رسید

پرونده تاجگردون به ایستگاه شورای نگهبان و وزارت اطلاعات رسید

صافی نیوز / سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس گفت: این کمیسیون امروز درباره پرونده اعتبارنامه «تاجگردون» با مسئولان شورای نگهبان و وزارت اطلاعات جلسه دارد.

به گزارش صافی، حجت الله فیروزی در گفتگو با مهر، درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، اظهار داشت: قرار است اعضای کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز با اعضای شورای نگهبان و همچنین بعد از ظهر با مسئولان مربوط به بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات در وزارت اطلاعات تشکیل جلسه دهند.
وی ادامه داد: روز گذشته تاجگردون و همچنین کسانی که نسبت به اعتبارنامه وی معترض بودند، گزارش و مستندات خود را به کمیسیون تحقیق مجلس ارائه کردند.

گزارش کمیسیون تحقیق تا پایان هفته نهایی می‌شود

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مطابق با آیین نامه داخلی، کمیسیون تحقیق ۱۵ روز فرصت دارد که بررسی‌های خود را نهایی کند و ما تا پنجشنبه این هفته فرصت داریم گزارش نهایی خود را به هیئت رئیسه مجلس ارائه دهیم.
فیروزی بیان کرد: با توجه به اینکه نمایندگان مجلس هفته آینده برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود می‌روند، گزارش کمیسیون تحقیق درباره اعتبارنامه منتخب مردم گچساران در اولین جلسه علنی مجلس پس از تعطیلات مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات