close
دانلود آهنگ جدید
فرمانده انتظامی مراغه خبر داد: پلمب ۷ واحد صنفی متخلف در مراغه

رضا اصلانی فر,اخبار مراغه,پلمپ واحد متخلف,

به گزارش صافی، رضا اصلانی فر روز چهارشنبه در گفت و گویی افزود: اکیپ‌های نظارتی واحد نظارت بر اماکن عمومی شهرستان در راستای اجرای طرح نظارت بر صنوف از تعدادی از واحدهای صنفی بازدید کردند. وی ادامه داد، ماموران واحد نظارت بر اماکن عمومی در این طرح از ۳۴ واحد صنفی بازدید کردند که هفت واحد صنفی متخلف پس از دریافت اخطاریه و برابر مقررات و قوانین صنفی پلمب شد. اصلانی فراضافه کرد: همچین در راستای این بازدیدها و نظارت ها، برای ۴ واحد متخلف دیگر نیز اخطاریه کتبی صادر شد. وی با تاکید بر تداوم اجرای طرح…

SafiNews Agency

چهارشنبه 19 تير 1398 - 12:57 بازدید : 25 شناسه خبر: 10

فرمانده انتظامی مراغه خبر داد: پلمب ۷ واحد صنفی متخلف در مراغه

به گزارش صافی، رضا اصلانی فر روز چهارشنبه در گفت و گویی افزود: اکیپ‌های نظارتی واحد نظارت بر اماکن عمومی شهرستان در راستای اجرای طرح نظارت بر صنوف از تعدادی از واحدهای صنفی بازدید کردند.

وی ادامه داد، ماموران واحد نظارت بر اماکن عمومی در این طرح از ۳۴ واحد صنفی بازدید کردند که هفت واحد صنفی متخلف پس از دریافت اخطاریه و برابر مقررات و قوانین صنفی پلمب شد.

اصلانی فراضافه کرد: همچین در راستای این بازدیدها و نظارت ها، برای ۴ واحد متخلف دیگر نیز اخطاریه کتبی صادر شد.

وی با تاکید بر تداوم اجرای طرح کنترل و نظارت بر صنوف افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این ارتباط، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

انتهای خبر/

  • منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران