close
دانلود آهنگ جدید
پلمپ هفت واحد صنفی متخلف در مراغه

پلمپ,واحد صنفی متخلف,فرمانده انتظامی مراغه,رمضان الهوردیان,رمضان اللهوردیان,مراغه,خبرمراغه,

به گزارش صافی، سرهنگ رمضان اللهوردیان روز چهارشنبه در گفت و گویی با ایرنا افزود: در راستای اجرای این طرح، اکیپ نظارت بر اماکن عمومی از ۵۵ واحد صنفی شامل قهوه خانه ها، رستوران ها، اماکن عمومی و فروشگاه ها بازدید کردند. وی ادامه داد: برای هفت واحد صنفی متخلف، ضمن صدور اخطاریه برابر آیین نامه نظام صنفی از فعالیت آنها با پلمب واحد صنفی جلوگیری شد. اللهوردیان اضافه کرد: همچنین برای پنج واحد صنفی متخلف دیگر اخطاریه صادر که ملزم به رعایت قوانین صنفی شدند. وی با بیان اینکه پلیس در آستانه…

SafiNews Agency

چهارشنبه 23 بهمن 1398 - 15:36 بازدید : 6 شناسه خبر: 1293

پلمپ هفت واحد صنفی متخلف در مراغه

پلمپ هفت واحد صنفی متخلف در مراغه

صافی نیوز: فرمانده انتظامی مراغه از اجرای طرح کنترل و نظارت بر صنوف در این شهرستان خبرداد و گفت: در این راستا، هفت واحد صنفی متخلف پلمب شد.

به گزارش صافی، سرهنگ رمضان اللهوردیان روز چهارشنبه در گفت و گویی با ایرنا افزود: در راستای اجرای این طرح، اکیپ نظارت بر اماکن عمومی از ۵۵ واحد صنفی شامل قهوه خانه ها، رستوران ها، اماکن عمومی و فروشگاه ها بازدید کردند.

وی ادامه داد: برای هفت واحد صنفی متخلف، ضمن صدور اخطاریه برابر آیین نامه نظام صنفی از فعالیت آنها با پلمب واحد صنفی جلوگیری شد.

اللهوردیان اضافه کرد: همچنین برای پنج واحد صنفی متخلف دیگر اخطاریه صادر که ملزم به رعایت قوانین صنفی شدند.

وی با بیان اینکه پلیس در آستانه سال جدید با واحدهای صنفی متخلف برخورد می کند افزود: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک و تخلف در واحدهای صنفی، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/


منبع : ایرنا