مهدی نوایی,اداره ورزش و جوانان مراغه,روز جوان,ولادت حضرت علی اکبر (ع),سال جهش تولید,جهش تولید,تبریک,صافی نیوز,

مهدی نوایی,اداره ورزش و جوانان مراغه,روز جوان,ولادت حضرت علی اکبر (ع),سال جهش تولید,جهش تولید,تبریک,صافی نیوز,

SafiNews Agency

یکشنبه 17 فروردين 1399 - 11:55 بازدید : 175 توسط:

پیام تبریک رئیس اداره ورزش مراغه به مناسبت روز جوان

پیام تبریک رئیس اداره ورزش مراغه به مناسبت روز جوان

صافی نیوز / به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، مهدی نوایی رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه این مناسبت را تبریک گفت.

به گزارش صافی، متن کامل پیام بدین شرح است:

جوانی، آغاز شکفتن و دنیای تحول است و جوانان مهم ترین و ارزشمند ترین سرمایه مملکت و موتور محرکه نظام  اسلامي هستندکه می توانند با تعهد، اخلاص، تلاش، تخصص و شور و شعور اسلامی آینده موفقیت آمیز ایران اسلامی را در عرصه های جهانی تضمین کنند.

در جامعه اسلامی ایران که اکنون، راهی پر فراز و نشيب پيش روي ماست و تمام كشور براي مبارزه با ويروس كرونا بسيج شده است، نقش نیروهای جوان و پرتلاش انکارناپذیر است. نسلی که اگر موردتوجه و حمايت بزرگان و مسئولين قرار گيرند مي توانند تحولات شگرفي را رقم بزنند ودر سال جديد كه توسط مقام معظم رهبري به نام «جهش توليد» نامگذاری شده است نقش جوانان انكار ناپذير و بسی مهم تلقی می‌شود.

اينجانب ضمن تبريك ميلاد فرخنده جوان رعناي كربلا حضرت علي اكبر (ع) و هفته جوان به تمام جوانان كشور بخصوص جوانان عزيز مراغه اي ازهمه عزيزاني كه در ميدان مبارزه با ويروس كرونا جهادي اكبر مي كنند قدر داني نموده و ازاعضاي سازمانهاي مردم نهاد جوانان عزيز و ورزشكاران و قهرمانان شهرمان كه در بحث ضدعفونی معابر و محلات شهر و يا بحث كنترل مبادي ورودي و خروجي شهر با ستاد مبارزه باكرونا همكاري دارند صميمانه تشكر مي نمايم ودر پايان از همه مردم عزيز ميخواهم با رعايت مسايل بهداشتي و بحث رعايت فاصله اجتماعي و ماندن در خانه به ريشه كني ويروس كرونا كمك كنند.

مهدی نوايي
رييس اداره ورزش و جوانان شهرستان مراغه

انتهای پیام/

 

تبلیغات