یوسف رهبری,اصغر تنومند,دانشکده علوم پزشکی مراغه,مدافع سلامت,شهید مدافع سلامت,صافی نیوز,مراغه,

یوسف رهبری,اصغر تنومند,دانشکده علوم پزشکی مراغه,مدافع سلامت,شهید مدافع سلامت,صافی نیوز,مراغه,

SafiNews Agency

جمعه 14 شهريور 1399 - 18:22 شناسه خبر: 3172 بازدید : 161 توسط:

پیام تسلیت رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه در پی شهادت نخستین شهید مدافع سلامت مراغه

پیام تسلیت رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه در پی شهادت نخستین شهید مدافع سلامت مراغه

صافی نیوز / در پی شهادت نخستین شهید مدافع سلامت شهرستان مراغه، رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه این ضایعه را به خانواده داغدار و جامعه پزشکی این شهرستان تسلیت گفت.

به گزارش صافی، اصغر تنومند رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان مراغه، با صدور پیامی شهادت دکتر یوسف رهبری، اولین شهید مدافع سلامت شهرستان، را تسلیت گفت. در متن پیام ایشان آمده است:

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یرْزَقُونَ

شهادت همکار متعهد و ایثارگر ، شهید فداکار دکتر یوسف رهبری،  از رزمندگان و ایثارگران جبه های حق علیه باطل، که در جبهه جنگ بی‌امان با ویروس منحوس کرونا نیز تا آخرین نفس ایستاد و جنگید، برای ما بسیار جانگداز و سخت است. اما تاریخ به یاد خواهد داشت که چطور این شهید گرانقدر با تلاش‌های شبانه روزی و صادقانه در کنار سایر مدافعان سلامت در نجات جان بیماران کرونایی از هیچ کوششی دریغ نکرد.

شهید راه سلامت ارزشمندترین دارایی خود را در راه نجات همنوعان خویش فدا کرد تا ثابت کند آنهایی که با خدای خود عهد بسته‌اند تا در راه نجات جان بیماران جانفشانی کنند همواره در راه خود صادق و پابرجا هستند و هیچ ناملایمتی نمی تواند گام های آنها را در دفاع از سلامت جامعه سست کند.

اینجانب با قلبی سرشار از اندوهی بی پایان ، شهادت این همکار عزیز را به خانواده ی داغدار ایشان، خانواده ی بزرگ دانشکده علوم پزشکی مراغه، مردم شریف شهرستان مراغه و تمامی کارکنان حوزه سلامت کشور، تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

اصغر تنومند
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی