حبیب اله نیکزادی,نماینده مجلس,مجلس شورای اسلامی,حسن روحانی,بم,خانه ملت,

حبیب اله نیکزادی,نماینده مجلس,مجلس شورای اسلامی,حسن روحانی,بم,خانه ملت,

SafiNews Agency

دوشنبه 09 دي 1398 - 21:43 بازدید : 143 توسط:

پیغام نماینده مردم بم در خانه ملت به رئیس‌جمهور

پیغام نماینده مردم بم در خانه ملت به رئیس‌جمهور

صافی نیوز: نماینده مردم بم، فهرج، نرماشیر و ریگان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو به عنوان جانشین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور در استان کرمان گفت: شما پیغام ما را به رییس جمهور برسانید که ۱۶ سال از زلزله بم گذشته و هنوز مردم بدهکار بانک ها هستند و نمی توانند تسهیلات دریافت کنند و بزرگ ترین ضرر را شبکه بانکی دارد که نه وصولی، نه پرداختی و نه تجدید منابع داشته است و از سوی دیگر دلمان خوش است که اعتبار مصوب داریم.

به گزارش صافی، "حبیب اله نیکزادی" نماینده مردم بم، فهرج، نرماشیر و ریگان در مجلس شامگاه دوشنبه نهم دیماه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با حضور وزیر نیرو اظهار کرد: بیست و سومین سال خشکسالی را تجربه می کنیم و دولت خیلی به این موضوع توجه نمی کند و مرتب فرع به اصل بدهی کشاورزان اضافه می شود و مرتب فقط سود می دهند.

وی خطاب به وزیر نیرو گفت شما پیغام ما را به رییس جمهور برسانید که ۱۶ سال از زلزله بم گذشته و هنوز مردم بدهکار بانک ها هستند و نمی توانند تسهیلات دریافت کنند و بزرگ ترین ضرر را شبکه بانکی دارد که نه وصولی، نه پرداختی و نه تجدید منابع داشته است و از سوی دیگر دلمان خوش است که اعتبار مصوب داریم.

نیکزادی تصریح کرد: در شرق استان کرمان روستاهایی با بیش از ۱۰ خانوار داریم اما به دلیل اینکه کد آبادی ندارند، به آنها برق داده نمی شود که درخواست داریم برای حل این مشکل دستور لازم صادر شود.

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت آب سد نساء بم بیان کرد: مردم ما به خاطر مصرف آب ناسالم گرفتار شده اند در حالی که آنچه که داریم رها کرده ایم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: چهار رودخانه در منطقه شرقی استان کرمان داریم که سه سال قبل پیشنهاد دادیم بر روی این رودخانه ها مطالعاتی صورت گیرد تا آب آنها هدر نرود و بتوانیم از این آب استفاده کنیم که هنوز به جایی نرسیده است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات