کرونا,ویروس کرونا,کرونا ویروس,

کرونا,ویروس کرونا,کرونا ویروس,

SafiNews Agency

سه شنبه 13 اسفند 1398 - 22:59 بازدید : 124 توسط:
ویروس کرونا؛

چرا نباید از خانه خارج شویم؟

چرا نباید از خانه خارج شویم؟

صافی نیوز / در روزهای شیوع ویروس کرونا در کشور یک سوال مهم برای افراد ایجاد می‌شود که چرا نباید تا پیش از اعلام رسمی از خانه خارج شویم؟

به گزارش صافی، برای پاسخ به این سوال افراد را به چهار گروه A، B، C و D تقسیم می‌کنیم. گروه A افرادی هستند که با مناطق آلوده در تماس بوده اند و هم اکنون شناسایی و قرنطینه شده اند. گروه B افرادی هستند که با گروه A تماس داشته اند و این دو گروه هیچ کدام هم دیگر را نمی‌شناسند.

گروه C از آشنایان گروه A هستند که با آن‌ها تماس داشته اند که گروه C نیز قرنطینه شده است. گروه D افرادی هستند که از خانه بیرون نرفته‌اند و در محیط امن با خیال آسوده و راحت زندگی می‌کنند.

در حال حاضر بزرگترین خطر ابتلا به ویروس کرونا را گروه B دارند که هیچ کس نمی‌داند آیا در این گروه قرار دارد یا خیر. افراد گروه D به محض خروج از خانه ممکن است با افراد گروه B برخورد داشته باشند که به این صورت خودشان به گروه B تبدیل می‌شوند.

پس برای از بین بردن بیماری کرونا تا حد ممکن پیش از اعلام رسمی از خانه خارج نشوید. اکثر افراد گروه B بیمار قرنطینه هستند که در نهایت درمان شده و باعث مهار کرونا خواهد شد. پس حواسمان باشد که وارد گروه B نشویم. تنها راه برای مقابله با این ویروس خارج نشدن از خانه است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

تبلیغات