علیرضا صالح,سهام عدالت,سود سهام عدالت,سهام عدالت 97,سازمان خصوصی سازی کشور,سازمان خصوصی سازی,

علیرضا صالح,سهام عدالت,سود سهام عدالت,سهام عدالت 97,سازمان خصوصی سازی کشور,سازمان خصوصی سازی,

SafiNews Agency

چهارشنبه 04 دي 1398 - 0:27 بازدید : 160 توسط:

چه خبر از پرداخت سود سهام عدالت؟

چه خبر از پرداخت سود سهام عدالت؟

صافی نیوز: رئیس سازمان خصوصی سازی کشور زمان پرداخت سود سهام عدالت در سال 98 را اعلام کرد.

به گزارش صافی، رئیس سازمان خصوصی سازی کشور گفت:سود سهام عدالت سال 1397 از اوائل اسفند ماه سال جاری محاسبه و به حساب مشمولان واریز خواهد شد. 

علیرضا صالح افزود: سود سالانه فعالیت سهام شرکت هایی که برای مشمولان سهام عدالت اختصاص یافته دریافت و هرساله به حساب مشمولان سهام عدالت واریز می شود. 

وی اظهارداشت: طبق معمول مجامع سالانه شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت تا پایان تیر ماه تشکیل می شود و در ضمن هشت ماه فرصت دارند سود عملکرد خود را به حساب سازمان خصوصی سازی واریز کنند. 

رئیس سازمان خصوصی سازی کشور گفت:به طورکلی تا اواسط بهمن ماه سال جاری مشخص می شود چه میزان سود از سوی شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت به حساب این سازمان واریز خواهد شد. 

وی اضافه کرد: این سازمان نیز بر مبنای میزان سود دریافت شده نسبت به تخصیص و واریز سود به حساب مشمولان سهام عدالت با اولویت اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه از اوائل اسفند ماه سال جاری اقدام خواهد کرد. 

صالح ادامه داد: طرح ملی توزیع سهام عدالت در راستای تحقق عدالت اجتماعی و در مسیر حرکت به سمت اجرای فرآیند توسعه سالم اقتصادی، تقویت واگذاری ها به منظور ارتقای سطح زندگی مردم، گسترش مالکیت خصوصی و توانمندسازی بخش خصوصی واقعی در کشور به مرحله اجرا درآمده است. 

وی یادآورشد: بر اساس مصوبه شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل (44) قانون اساسی سازمان خصوصی سازی مکلف است تا زمان آزادسازی سهام عدالت سود فعالیت ناشی از شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت را دریافت و به حساب مشمولان مربوطه واریز کند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: تسنیم

 

تبلیغات