علی لاریجانی,رئیس مجلس,مجلس شورای اسلامی,روز ارتش,تبریک,تبریک روز ارتش,

علی لاریجانی,رئیس مجلس,مجلس شورای اسلامی,روز ارتش,تبریک,تبریک روز ارتش,

SafiNews Agency

پنجشنبه 28 فروردين 1399 - 20:58 شناسه خبر: 2162 بازدید : 171 توسط:
لاریجانی:

کارآمدی ارتش، مایه آرامش ملت است

کارآمدی ارتش، مایه آرامش ملت است

صافی نیوز / رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی، ضمن تجلیل از رشادت‌ها و مجاهدت‌های دلاورمردان ارتش، این روز را به ملت ایران و همه ارتشیان ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش صافی به نقل از فارس، در آستانه فرارسیدن ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی، ضمن تجلیل از رشادت ها و مجاهدت های دلاورمردان ارتش، این روز را به ملت ایران و همه ارتشیان ایران اسلامی تبریک گفت و از حماسه آفرینی های ارتش در هشت سال دفاع مقدس، تامین امنیت و آرامش مردم در دوران صلح و امدادرسانی های مجاهدانه در حوادث طبیعی و مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۹ فروردین که مزین به نام پرافتخار ارتش و گرامیداشت آن است، یادآور تجلیل از دلاورمردان رشید و جان برکف و مجاهدت های حماسی آنان در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

ارتش جمهوری اسلامی به انقلاب بزرگ اسلامی و ملتی تمدن ساز تعلق دارد و خود همواره در خدمت اهداف مردم و انقلاب آرمانی آنان قرار داشته است‌. پیروزی های درخشان ارتش قهرمان جمهوری اسلامی در سنگر های متعدد رزمی و عرصه‌های متنوع دفاعی از جلوه‌های افتخار و عظمت ملت ایران و ثبات بخش امنیت و اقتدار در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی کشور است.

ارتش جمهوری اسلامی از مظاهر و عناصر قدرت ملی است که با تکیه بر رزمندگان و فرماندهان مومن و متدین و تقدیم ده ها هزار شهید در دوران دفاع مقدس، کارنامه ای ستودنی و به یاد ماندنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد.
ارتشیان غیور و دلاور و مجموعه نیروهای مسلح کشور با تجلی عزت، پایمردی، صلابت و اراده استوار خویش همواره دسیسه های دشمنان و توطئه های بداندیشان ملت را با شکست و ناکامی مواجه کرده‌اند و بی شک عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی، مرهون مقاومت و ایثار این فرزندان برومند است.

دلیر مردان ارتش سرافراز جمهوری اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابل تهاجم دشمن، با دانش، تجربه و فداکاری، سینه سپر کردند و در زمان صلح با کارآمدی و آمادگی کامل، مایه‌ اطمینان و آرامش خاطر ملت شدند. امدادرسانی های ارتش و دیگر نیروهای مسلح به مردم در جریان حوادث طبیعی و اخیرا درمقابله با شیوع کرونا حیاتی، اثربخش و گره گشای بسیاری از مشکلات بوده است.؛ چرا که این نیروهای مومن و فداکار با اعتقاد قلبی و با همه‌ وجود و امکاناتِ خود به کمک مردم می شتابند.

این‌جانب با تجلیل از رشادت‌ها و ایثارگری های این غیورمردان ، روز ارتش جمهوری اسلامی را به جمیع ارتشیان شجاع و با ایمان تبریک عرض می نمایم و توفیقات روزافزونشان را در تداوم دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، امنیت و تمامیت ارضی کشور با پیروی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و هم افزایی با دیگر نیروهای نظامی و انتظامی کشور از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات