احمد علیرضابیگی,نماینده تبریز,حسین سلامی,اصابت موشک,هواپیمای مسافربری,فرمانده کل سپاه,سپاه پاسداران,

احمد علیرضابیگی,نماینده تبریز,حسین سلامی,اصابت موشک,هواپیمای مسافربری,فرمانده کل سپاه,سپاه پاسداران,

SafiNews Agency

یکشنبه 22 دي 1398 - 11:20 بازدید : 127 توسط:
فرمانده کل سپاه:

کاش می مردم و شرمنده ملت نمی شدم

کاش می مردم و شرمنده ملت نمی شدم

فرمانده کل سپاه که برای پاره ای از توضیحات درباره هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری با 176 مسافر در صحن غیر علنی مجلس حضوریافته بود گفت: آرزو می‌کردم مسافر بوئینگ ۷۳۷ بودم و با مسافران آن هواپیما می‌مردم و امروز در مقابل ملت ایران شرمنده نمی‌شدم.

به گزرش صافی، نشست غیرعلنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی با حضور حسین سلامی فرمانده کل سپاه با موضوع هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری به علت خطای انسانی برگزار شد.

در همین زمینه، احمد علیرضابیگی نماینده تبریز در مجلس در گفتگو با فارس اظهار داشت: در این نشست غیر علنی فرمانده کل سپاه عنوان کرد که پس از حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد، پیش‌بینی‌های چندلایه‌ای که باید انجام می‌شد صورت گرفت که اگر آمریکایی‌ها دست به اقدامات متقابل زدند، ما برنامه‌ها و پیش‌بینی‌های لازم را داشته باشیم. آنچه که اتفاق افتاد این بود که ما با یک ابرقدرت پنجه در پنجه هم انداخته بودیم و طبیعتاً شرایط عادی بر کشور حاکم نبود. 

وی افزود: سلامی تأکید کرد که با وجود همه افتخاراتی که سپاه در ماجرای حمله موشکی به پایگاه عین‌الاسد آفریده، اما جان ما فدای ملت ماست و من آرزو می‌کردم که مسافر بوئینگ ۷۳۷ بودم و با مسافران آن هواپیما می‌مردم و امروز در مقابل ملت ایران شرمنده نمی‌شدم. 

این نماینده مجلس اظهار داشت: سلامی گفت که ما در ارتباط با این حادثه بیش از همه ناراحتیم و هیچ وقت فکر نمی‌کردیم کاری را انجام دهیم که توسط ما به مردم آسیب برسد. 

علیرضابیگی خاطرنشان کرد: در این جلسه رئیس مجلس از شفافیت و صداقت سپاه تجلیل کرد و از توضیحات سلامی پیرامون این سانحه قدردانی کرد.

وی افزود: در جلسه امروز لاریجانی عنوان کرد که سپاه نقطه قوت ماست و دشمنان نیز نقطه قوت ما را هدف گرفتند که آن را تضعیف کنند و مجلس هم اجازه نخواهد داد که ذره‌ای به روحیه جسارت و جنگاوری و تهور سپاه لطمه‌ای وارد شود. 

بیگی اظهار داشت: واقعیت مطلب این است که سپاه برای ما برتری آفریده و مجلس هم به هیچ عنوان حاضر نیست ذره ای خدشه بر روحیه دلاوری و جنگاوری سپاه وارد شود. ما در مقابل آمریکا با وحدت کامل پشت سر رهبری ایستاده‌ایم، جنگ تمام نشده و از این به بعد هم ما باید با قدرت ایستادگی کنیم و به هیچ عنوان هم حاضر نیستیم ذره‌ای به توانایی رزمی مان و قدرت بازدارندگی مان خدشه ای وارد شود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات