حمایت معیشتی,کد USSD,کد حمایت معیشتی,کد دستوری,حمایت,معیشت,یارانه,یارانه بنزین,

حمایت معیشتی,کد USSD,کد حمایت معیشتی,کد دستوری,حمایت,معیشت,یارانه,یارانه بنزین,

SafiNews Agency

یکشنبه 03 آذر 1398 - 13:0 بازدید : 119 توسط:

کد دستوری جاماندگانِ یارانه بنزین فعال نشده

کد دستوری جاماندگانِ یارانه بنزین فعال نشده

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، کددستوری ویژه جاماندگان «بسته حمایتی معیشتی» هنوز فعال نشده است و براساس اطلاعیه جدید وزارت رفاه، تا ساعاتی دیگر فعال می‌شود.

نوبت سوم «بسته حمایتی معیشتی» برای ۲۰ میلیون نفر دیگر شب گذشته واریز شد و براساس اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آن دسته از سرپرست خانوارها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده‌اند اما خود را واجد شرایط می‌دانند قرار بود از ساعت ۸ صبح یکشنبه سوم آذرماه درخواست خود را ثبت و شماره ملی خود را به کد دستوری #۶۳۶۹* ارسال کنند اما متاسفانه برغم اعلام قبلی تا این لحظه کددستوری فعال نشده است.

وزارت رفاهدر ساعت ۱۰ امروز در اطلاعیه جدیدی از رفع اختلال این سامانه تا ساعاتی دیگر خبر داد و اعلام کرد:« طی یک ساعت اخیر به دلیل بروز مشکل فنی در شماره گیری کد #۶۳۶۹* اختلالی پیش آمده است که تا ساعاتی دیگر این مشکل حل می شود . دربازه زمانی ۸ تا ۹ صبح امروز حدود ۵۰هزار کد ملی ثبت شده است وحجم زیاد ثبت کدهای ملی دلیل این اختلال است .

از هموطنان تقاضا می شود طبق اطلاعیه های قبلی تنها سرپرستان خانوار اقدام کد ملی خود را در #۶۳۶۹* ثبت نمایند .

شایان ذکراست تمامی سرپرست خانوارها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده اند و خود را واجد شرایط می دانند می توانند بعداز ظهر یکشنبه سوم آذرماه درخواست شماره ملی سرپرست خانوار خود را به کد دستوری #۶۳۶۹* ارسال کنند. در این صورت ظرف ۲۴ ساعت برای آنها کد رهگیری ارسال می شود.»

 نوبت اول برای ۲۰ میلیون نفر در طرح حمایت معیشتی در روز دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه، نوبت دوم برای ۲۰ میلیون دیگر در روز چهارشنبه ۲۹ آبان و نوبت سوم برای ۲۰ میلیون نفر دیگر ساعت ۲۴ شنبه شب (دوم آذرماه) واریز شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات

 

مطالب پیشنهادی