کنسرت,محمد بحرانی,موسیقی پاپ,موسیقی,

کنسرت,محمد بحرانی,موسیقی پاپ,موسیقی,

SafiNews Agency

جمعه 22 فروردين 1399 - 22:52 شناسه خبر: 2060 بازدید : 173 توسط:

کنسرت زنده گروه «لیان» ناتمام ماند / جلوگیری از حضور جناب‌خان

کنسرت زنده گروه «لیان» ناتمام ماند / جلوگیری از حضور جناب‌خان

صافی نیوز/ بر خلاف آنچه پیش از این اعلام شده بود،‌ به محمد بحرانی اجازه داده نشد تا در کنسرت آنلاین گروه لیان روی صحنه برود.

به گزارش صافی ، گروه «لیان» به مخاطبان کنسرت آنلاین این گروه وعده داده بود که محمد بحرانی در اجرای آنلاین امشب‌شان (جمعه ۲۲ فروردین) در برج میلاد حضور خواهد داشت.

برخلاف این وعده، محمد بحرانی اجازه نیافت در این اجرا روی صحنه برود و این موضوع با اعتراض محسن شریفیان، سرپرست گروه همراه شد.

شریفیان در اعتراض به این ماجرا پس از اجرای چند قطعه، کنسرت را نیمه‌تمام رها کرد.

این کنسرت‌های آنلاین از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز گرفته‌اند. در این مجوزها، فهرست کامل اعضای گروه و قطعات باید تایید شوند. ناظری هم از طرف دفتر موسیقی در زمان اجرای کنسرت حضور دارد.

حالا معلوم نیست ناظر دفتر موسیقی اجازه حضور محمد بحرانی را نداده است یا مسئولان و برگزارکنندگان کنسرت‌های آنلاین نوروزی (شهرداری و برج میلاد) باعث این رویداد شده‌اند.

محمد بحرانی پیش از این بارها در اجراهای گروه «لیان» همکاری داشته است. از آنجا که از عصر امروز خبر حضور جناب‌خان در این اجرا رسانه‌ای شده بود، سوال این است که چرا مسئولان برگزاری این کنسرت، همان زمان، ماجرای حضور جناب‌خان در این اجرا را حل نکرده‌اند.

انتهای پیام/


منبع: خبر آنلاین

 

تبلیغات