کارلوس کی روش,کلمبیا,سرمربی فوتبال,سرمربی فوتبال ایران,برکناری,

کارلوس کی روش,کلمبیا,سرمربی فوتبال,سرمربی فوتبال ایران,برکناری,

SafiNews Agency

چهارشنبه 12 آذر 1399 - 9:10 شناسه خبر: 4066 بازدید : 154 توسط:

«کی‌روش» رسما از سرمربیگری تیم ملی فوتبال کلمبیا اخراج شد

«کی‌روش» رسما از سرمربیگری تیم ملی فوتبال کلمبیا اخراج شد

صافی نیوز / سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران کمتر از یکسال پس از قبول هدایت تیم ملی کلمبیا از سرمربیگری این تیم برکنار شد.

به گزارش صافی به نقل از مهر، کارلوس کی روش بطور رسمی از ادامه همکاری با تیم ملی فوتبال کلمبیا بازماند. سرمربی کلمبیا به دلیل کسب نتایج ضعیف در مرحله مقدماتی راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ از پست خود کنار رفت.
کی روش شب گذشته بطور رسمی از این تیم جدا شد. او کمتر از سه هفته بعد از اینکه تیمش در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به دو شکست متوالی رسید مورد مواخذه مسئولان فدراسیون فوتبال کلمبیا قرار گرفت.
کلمبیا در ۱۳ نوامبر میلادی ۳ بر صفر در خانه به اروگوئه باخت و چهار روز بعد در اکوادور با نتیجه ۶-۱ شکست خورد که سنگین‌ترین باخت در مقدماتی جام جهانی از سال ۱۹۷۷ بود.
این نتایج باعث شد کلمبیا در جدول رده بندی ۱۰ تیمی هفتم شود. در حالی که در پایان این مسابقات ۴ تیم برتر به طور خودکار به جام جهانی قطر راه پیدا خواهند کرد.
فدراسیون فوتبال کلمبیا در بیانیه‌ای با اشاره به این موضوع اعلام کرد: فدراسیون فوتبال کلمبیا (FCF) و مربی کارلوس کی روش توافق کردند که مربی به عنوان مسئول تیم ملی کلمبیا ادامه نخواهد داد.
سرمربی ۶۷ ساله سابق رئال مادرید در فوریه ۲۰۱۹ کلمبیا را به عهده گرفت.
کارلوس کی روش هشت سال سرمربی تیم ملی ایران بود که توانست با این تیم دوبار متوالی به جام جهانی صعود کند.

انتهای پیام/


منبع: مهر

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی