فرحزاد,مسجد,گناه,حسنه,

فرحزاد,مسجد,گناه,حسنه,

SafiNews Agency

شنبه 21 ارديبهشت 1398 - 15:30 بازدید : 151 توسط:

گناه و حسنه کوچک و بزرگ ندارد/ غضب خدا در میان معاصی مخفی است+صوت

گناه و حسنه کوچک و بزرگ ندارد/ غضب خدا در میان معاصی مخفی است+صوت

صافی نیوز: حجت‌الاسلام فرحزاد گفت: امام علی(ع) می‌فرماید: از صدقه دادن کم حیا نکنید زیرا ثمره این کم دادن بسیار بهتر از ندادن است.

به گزارش صافی، حجت‌الاسلام حبیب‌الله فرحزاد، سخنران مذهبی ظهر امروز شنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه طی سخنرانی در حرم حضرت معصومه (س) با موضوع انجام اعمال و کار نیک در حد توان اظهارداشت: از امام علی(ع) در نهج‌البلاغه نقل شده است: از صدقه دادن کم حیا نکنید. صدقه کم دادن ایرادی ندارد روی‌هم جمع می‌شود و رقم قابل‌توجهی می‌شود و امام (ع) در ادامه می‌فرماید: از صدقه کم حیا نکنید زیرا ثمره این کم دادن بسیار بهتر از ندادن است.

وی با بیان اینکه هیچ زمان نباید گناهی را کوچک شمرد، اینکه بگوییم دروغ یا فحشی کوچک داده‌ایم،اشتباه است زیرا آنان هم عذاب دارد، تصریح کرد: در روایت داریم خداوند غضب خود را میان بدی‌ها و گناهان مخفی کرده است و ممکن است، گناهی کوچک را مرتکب شویم و موجب غضب خدا شود لذا احتیاط آن است که تمام گناهان را ترک کنیم.

فرحزاد اضافه کرد: از سویی خوشنودی و رضایت خداوند نیز در خوبی‌ها مخفی شده است، با توجه به آن‌که نمی‌دانیم کدام عمل ما قبول می‌شود لذا تمام‌کارهای خیر مانند نماز، عبادت، احسان، خدمت به والدین، صله‌رحم و ... را باید انجام دهیم.

انتهای پیام/

 

تبلیغات

کلیدواژه ها

, , , ,