ملانیا ترامپ,ترامپ,مد,لباس,جدید,

ملانیا ترامپ,ترامپ,مد,لباس,جدید,

SafiNews Agency

جمعه 15 آذر 1398 - 0:51 بازدید : 130 توسط:

جنجالی ترین لباس های ملانیا ترامپ در سال 2018

 جنجالی ترین لباس های ملانیا ترامپ در سال 2018

صافی: ملانیا ترامپ در سال 2018 چندین لباس بحث برانگیز پوشید که باعث شد رسانه ها توجه بیشتری به نوع پوشش او بکنند.

لباس های جنجال برانگیز ملانیا ترامپ در سال 2018

ملانیا ترامپ ازدواج بحث انگیزی با مردی داشته که امروزه همه ی ما آن را می شناشیم و اکنون او بانوی اول آمریکا است که رفتار و حتی لباس های او تحت بررسی دقیق توسط رسانه ها قرار گرفته و دیلی اکسپرس مطلبی با با موضوع لباس های جنجالی و بحث برانگیز او منتظر کرد که در این بخش از سرگرمی به بحث های پیرامون آن می پردازیم.

لباس ملانیا ترامپ

لباس هایی که ملانیا ترامپ با آنها خبرساز شد 

ملانیا ترامپ یکی از زنان آمریکا و به عنوان بانوی اول ایالات متحده،شناخته شده است او قطعا عناوین خبری را مطرح کرده و در سال 2018 سهم خود از مجادله تجربه کرده است.در حالی که بانوی اول برای بازدید سرزده به تگزاس سفر کرده و پناهگاه جدید کودکان را تماشا می کند، کودکانی که در ژوئن 2018 از والدین خود در مرز ایالات متحده جدا شده اند . این زن 48 ساله ژاکت 39 دلاری که روی آن چیزی نوشته بود پوشیده پشت آن نوشته بود :واقعا اهمیتی نمی دهم، شما چطور؟"

لباس و ژاکت ملانیا ترامپ در هواپیما

 

رئیس ارتباطات خانم ترامپ ابتدا اظهار داشت که "فقط یک ژاکت" است، اما بانوی اول اعتراف کرد که این ژاکت را برای ارسال پیام به "رسانه های جناح چپ" که از او انتقاد می کردند خریداری کرده است. 

در مصاحبه ای با اخبار ای بی سی گفت:" واضح است که من ژاکت را برای بچه ها نمی پوشم. من ژاکت را پوشیدم تا سوار هواپیما شوم و از آن پیاده شوم." این برای مردم و رسانه های جناح چپ بود که از من انتقاد می کردند من می خواهم به آن ها نشان دهم که اهمیتی نمی دهم.

شما می توانید هر چیزی می خواهید بگویید و مرا مورد انتقاد قرار دهید. اما این کار مرا از کاری که احساس می کنم درست است باز نخواهد داشت."

لباس های ملانیا ترامپ در سال2018

 

لباس سفید و اشاره او به زنان دموکرات

در ژانویه 2018، خانم ترامپ لباسی سفید رنگ از خانه مد کریستین دیور و یک بلوز دالس & گابانا پوشید ؛ همسر رئیس جمهور ایالات متحده در اولین سخنرانی کشور، خود را نشان داد.

اگرچه بسیاری استدلال می کردند که این لباسی ساده است، شایعات به سرعت جرقه زد و بانوی اول به هیلاری کلینتون و جنبش حق رای و حقوق زنان اشاره کرد.ملانیا ترامپ برای مصاحبه او با ای بی سی برای پاسخ های رضایت بخش مورد انتقاد قرار گرفت.

لباسی که ملانیا ترامپ در اولین سخنرانی 2018 کشور پوشید

 

مصاحبه ملانیا ترامپ با ABC درباره لباس هایش

در اکتبر سال 2018، ملانیا ترامپ در تور هفت روزه خود در آفریقا توقف کرد تا برای مصاحبه با تام لاما از ای بی سی بنشیند.این مکالمه شامل برخی سوالات بسیار ماندگار در مورد بانوی اول ایالات متحده بود، اما بعدا مورد انتقاد قرار گرفت تا پاسخ رضایت بخشی نداشته باشد.

خانم ترامپ به طور عمده بر این موضوع تاکید داشت که امیدوار است رسانه ها بر آنچه می پوشید تمرکز نکنند.بانوی اول همچنین بیانیه ای را منتشر کرد که او قدرتمند ترین فرد جهان" است .

صحبت ملانیا ترامپ درباره لباس هایش

 

لباس و کلاه سفید ملانیا ترامپ

در آوریل سال 2018 ترامپ به فرانسه برای دیداری رسمی امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه و همسرش سفر کرد.در دومین روز از دیدار خانم ترامپ یک دامن با لباس زنانه سفید با یک کلاه لبه پهن پوشیده بود. افکار عمومی درگیر لباس او شدند، اما برخی گفتند که ریشه های اروپایی دارد، در حالی که دیگران به شباهت آن با امضای بیونس اشاره می کردند.

لباس های ملانیا ترامپ و کلاه سفیدش

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات

کلیدواژه ها

, , , , ,