فروس خودرو,خرید خودرو,ایرادات خودرو,عیب یابی خودرو,

فروس خودرو,خرید خودرو,ایرادات خودرو,عیب یابی خودرو,

SafiNews Agency

پنجشنبه 22 خرداد 1399 - 10:1 شناسه خبر: 2906 بازدید : 113 توسط:

۳ دلیل مهم که خودرو را باید سریعا بفروشید

۳ دلیل مهم که خودرو را باید سریعا بفروشید

صافی نیوز / در گزارش زیر ۳ دلیل مهمی که باعث می‌شود تا تصمیم به فروش اتومبیلتان بگیرید را بررسی می‌کنیم.

با گذشت زمان، روزی فرا می‌رسد که لازم است با حقیقت روبرو شوید - خودرو یی که سال‌ها با وفاداری خدمت کرده است، از یک دوست واقعی به یک بار اضافی تبدیل می‌شود.

در این حالت، فقط یک کار باقی مانده است: "با سوار شدن ماشین در بازار فروش " از شر خودرو معیوب خلاص شویم.

۱. خوردگی فلز
بدنه یکی از مهمترین و در عین حال یکی از آسیب پذیرترین عناصر هر خودرو است. خوردگی و تهدید توسعه آن، به هر صاحب ماشین سردرد زیادی می‌بخشد. از همه بدتر، زنگ زدگی فوراً قابل توجه است، به ویژه اگر توسعه آن آغاز شده باشد. فروش خودرو با لکه‌های قرمز قطعاً کارایی نخواهد داشت؛ بنابراین، باید با زنگ زدگی به طور مداوم مبارزه شود، به خصوص اگر قصد دارید از شر ماشین خلاص شوید تا همه چیز خیلی بد دیده نشود.

۲. خودرو همیشه در حال تعمیر
شروع به تقاضای مکرر هفتگی برای تعمیرات به معنای واقعی کلمه این است که وقت آن است که درباره ارسال "پیرمرد" به جهنم فکر کنیم. در حقیقت، ماشین "همیشه در حال تعمیر" بسیار بدتر از خودرویی است که بدنه اش شروع به زنگ زدگی کرده است. دلیل این است که شما هرگز نمی‌دانید که دفعه بعد چه چیزی و چه زمانی خراب خواهد شد. سفر‌های طولانی و مکرر در چنین دستگاهی برای تعمیرات به هیچ وجه به چیزی غیرممکن تبدیل نمی‌شود و دائما جیب شما را خالی می‌کند.

۳. تعمیرات اساسی
حتی خوردگی برای هر صاحب ماشین کابوس نیست. ترس واقعی، مطلق و شدیدترین ترس از اینکه صاحب خودرو بتواند تجربه کند، ناشی از نیاز به انجام تعمیرات اساسی موتور است. خیلی اوقات، هزینه این عملیات به چنان هزینه‌ای می‌رسد که فقط با فروش ماشین بسیار آسان‌تر است. با این حال، "زمان مناسب" بسیار مهم است، زیرا اگر ماشین شروع به نشان دادن عیب کند، لوله اگزوز قوی‌تر از نیروگاه زغال سنگ دود می‌کند و قدرت موتور به حدی تبدیل شود که به نظر برسد سوار ماشین بدون موتوری می‌شوید - فروش ماشین تقریبا غیرممکن خواهد بود.

انتهای پیام/


منبع: صبحانه آنلاین

 

تبلیغات