قتل,بناب,خاله,قتل دسته جمعی,سهراب شفقی,

قتل,بناب,خاله,قتل دسته جمعی,سهراب شفقی,

SafiNews Agency

دوشنبه 30 دي 1398 - 15:27 بازدید : 126 توسط:

قاتل 4 عضو یک خانواده در بناب دستگیر شد

 قاتل 4 عضو یک خانواده در بناب دستگیر شد

صافی نیوز: فرمانده نیروی انتظامی بناب از دستگیری قاتل فراری چهار عضو یک خانواده در کمتر از هشت ساعت پس از ارتکاب جرم در این شهرستان خبرداد.

به گزارش صافی، سهراب شفقی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع قتل اعضاء یک خانواده چهار نفره در یکی از محلات شهر بناب موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل وقوع جرم اعزام و پس از بررسی صحنه قتل شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی بناب تصریح کرد: با تحقیقات و اقدامات به موقع، سریع و هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی متهم که بعد از انجام قتل به شهرستان سقز در استان کردستان متواری شده بود، در کمتر از هشت ساعت پس از ارتکاب جرم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد.

شفقی یادآور شد: با تحقیقات و بررسی‌های به‌عمل آمده و اعتراف قاتل مشخص شد قاتل که با مقتولان نسبت فامیلی دارد، به‌دلیل اختلاف خانوادگی وارد خانه خاله‌اش شده و اعضای چهار نفره این خانواده را با سلاح گرم  به قتل رسانده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب در پایان افزود: متهم پس از اعتراف به قتل مقتولان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات